Battlefield 4 - Crashowanie się

Witam mam problem z grą BF4 mianowicie gdy kończy się mecz i ładuje się nowa mapa albo dostaje expa to wszystko staje w miejscu i wyświetla się : program Battlefield 4 przestał działać.Czym jest to spowodowane ? 

AMD Phenom II X6 1100T 3.30 GHz

NVIDIA GeForce GTS 450

RAM : 4,00 GB DDR3

Mało ramu i zabytkowa karta graficzna … Po kolejnym patchu gdzie dołożą nowe mapy może się okazać, że już nie zagrasz … Karta jest naprawdę wiekowa i słabiutka … 

ale jeszcze parę dni temu nie crashował się tylko dzisiaj tak jest…

Wyczyść z kurzu kartę i podaj jaki masz zasilacz bo może ci się kończy .

OCZ Technology 600 W

Przeinstaluj sterowniki karty graficznej, usuń z Dokumentów cały katalog BF4. Stracisz ustawienia ale przynajmniej ustalimy co jest przyczyną crashów.

to nic nie daje

i najdziwniejsze jest to,że czasami nie crashuje i sie ładuje ta mapa a czasami crashuje podczas dostawania xp i jak gram na serwerach gdzie jest powyżej 60 pingu to mam czasami lekkie sekundowe spadki fps do 34.Może uda mi sie nagrać chociażby telefonem kiedy mniej więcej się crashuje

Nie rozumiem tylko co ma wydajność karty graficznej do crashowania xDDDDDDD, poczekaj nim wyjdzie patch czy coś w tym stylu jeśli wczesniej nie crashowało.

Myślę,że to od directX, gdyż parę dni temu jak szukałem rozwiązania i bawiłem się z DX (używałem DXSETUP) to potem wywaliło bluescreena za którego odpowiedzialny był Direct X  http://scr.hu/1bzo/nrun6