Battlefield 4 (Gra Przestała Działać)

Kupiłem dzisiaj battlefield 4 wszystko ładnie pięknie picuś glancuś. Ale gram w bf4 i po jakimś czasie zazwyczaj 5min gra się zawiesza i wyskakuje okienko że gra przestała działać i się wyłącza o co kaman wie ktoś?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Masz za słaby komputer lub próbujesz grać na budżetowym notebooku.

Komputer mam good sprawdzałem wymagania i jest dobrze.

No to kwestia sterowników, najnowsze? Podaj specyfikację komputera. Czy inne gry też się tak zachowują? Temperatury masz w normie?

To podaj specyfikację.

Tamperatura w normie. Tylko ta gra się tak zachwouje. A sterowniki najnowsze.

A co to specyfikacja ? :slight_smile:

Procesor

Płyta główna

Karta Graficzna

Ram

Zasilacz

HDD

Procesor - AMD A4-3300 APU with Radeon HD Graphics

Karta Graficzna - AMD Radeon HD 6850 x2

 

A gdzie znajde resztę to powiedzcie mi :slight_smile: Bo nie mam pojęcia.

Zasilacz musisz zobaczyć w środku, otwierasz bok i odczytujesz naklejkę: marka i moc wyrażona w W (Wat)

Podaj też system operacyjny.

Origin i klikając PPM na BF4 zrób “Napraw grę”. Usuń z Moich Dokumentów cały katalog BF4.

Procesor - AMD A4-3300 APU with Radeon ™ HD Graphics

Karta Graficzna - AMD Radeon HD 6850 x2

System operacyjny - Windows 7 professional 64-bitowy

Pamięć - 4096MB RAM

Zaraz podam zasilacz.

Zasilacz 600W OCZ Technology.

 


Używaj opcji “Edytuj” zamiast pisać posta pod postem.

Areh

W dolnym prawym rogu masz opcję edytuj. Korzystaj z niej.

 

Ze złych wiadomości. Twój procesor nie nadaje się do Battlefielda. To słabiutki dwu rdzeniowiec, słabszy od słabiutkiego Intela Pentium G580.

Kup mocniejszy, najlepiej 4 rdzeniowy procesor a będziesz mógł pograć w nowsze odsłony Battlefielda.

Może i tak ale jak gram na mp to działa jak ta lala a na sp mi się wyłącza.