Battlefield 4 nie mogę odpalić przez sterowniki karty graficznej!

Witam na moim komputerze kupiłem Bf4. Otóż zainstalowałem i wszystko było ok ale jak już byłem w battlelogu i dołączałem do serwera to pisze za moja wersja karty graficznej to 12.6 czy jakoś tak i zalecane jest 13.9. Prosiłbym o link to tych sterowników. Moja karta graficzna to:ATI Radeon HD 4450.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

http://support.amd.com/en-us/download wybierasz kolejno Desktop Graphics, serię swojej karty, model i wersję systemu operacyjnego.

Instalacja podobno przeszła pomyślnie ale instalacja trwała szybko, obraz nie pomniejszał się lub nie migał. Lecz bf i tak nie działa wyskakuje ten sam błąd.

http://driverscollection.com/?file_cid=45714749652a1d60a82dc345ada

 

Znalazłem tutaj w wersji 13.9, aczkolwiek sam z tej strony nigdy nie korzystałem więc nie wiem.

 

Nie masz czasem Windows XP?

Nie posiadam windows 7 a z tej strony zaraz ściągne i powiem czy działa.

Przepraszam ale czy te sterowniki nie są dla 32 bity ja mam 64.

To sprawdź te http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%207%20-%2064

Niestety te też nie działają. No trudno 130zł pójdzie w błoto.