Battlefield 4 Origin na G2A bez języka polskiego. Kupywać?

Witam. Mam Chęć kupić na g2a Grę battlefield 4 na PC. Problem jest taki że ta gra nie ma polskiego języka. na Torrentach znalazłem spolszczenie z dubbingiem. czy jak kupię tą wersję angielską na g2a na origin to zadziała to spolszczenie z torrentów? czy lepiej szukać polskiej wersji Battlefield? Link do Battlefield 4 na G2A: https://www.g2a.com/battlefield-4-ea-origin-cd-key-global.html Link do spolszczenia na [ciach]

Uno - jak chcesz mieć wersję bez polskiego języka, twój wybór.

Dwa - nie polecam wspominanie o torrentach czy piratach bo bardzo szybko twój wątek wyląduje w koszu bo to łamanie regulaminu forum z którym na pewno się zapoznałeś … przynajmniej tak sądzę. Spolszczenie może nie zadziałać. 

Trzy - zastanawiam się czemu interesuje Cię cena 48,59 zł za BF4 bez języka polskiego, skoro dopłacając ok. 6 zł masz wersję polską za 52,90zł (muve.pl) lub 54,99zł (cdp.pl).

 

@up Interesuje mnie dlatego gdyż tu mogę zapłacić telefonem a na chwilę obecną mogę zapłacić jedynie przez sms premium. to jest sposób aby mieć polski język +dubbing polski po kupnie tego battlefielda?

Nie odpowiem na to pytanie z racji tego że nie wiem. Z tego co się orientuję, wiele spolszczeń z torrentów może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Zastanów się czy nie lepiej poczekać i zapłacić za wersję polską. 

Na g2a jest najtaniej za 33 zł.

Grę odpalasz z battleloga gdzie masz możliwość wybrania języka na dole strony

więc chyba nie ma różnicy

a poza tym chyba jest promocja na originie z bf 

pozdrawiam

Nie ma, jest za 59zł. 

To tylko zmienia język panelu, nie gry. 

nie prawda mi zmienia język

Mówimy teraz o dubbingu czy o napisach ?