Battlefield: Bad Company 2 - biały ekran

Witam. Mam problem z gierką Battlefield - Bad Company 2. Opiszę sytuację:

Odpalam grę. Niby wszystko ok. Nic nie ścnia, wszystko chodzi płynnie. Odpalam pierwszą misję. Niby ok, ale zaraz potem pojawia się biały ekran. Nie widać kompletnie nic. Nie da się nic zrobić. Na moment znika i zaraz znowu to samo, ale na dłużej. Nie wiem o co chodzi. Dodam, że komputer spokojnie uciągnie ową gierkę.

Z góry dziękuję za pomoc.

System zaktualizowany? Sterowniki od grafiki, dźwięku, karty sieciowej zainstalowane najnowsze?

Podaj specyfikację komputera i jakiego windowsa masz.

Win XP, SP3.

System się aktualizował ostatnio.

Sterowników od grafiki szukałem (ATI Radeon HD 4570), ale są tylko w wersji: 8.610.0.0 i takie też posiadam.

Co mogą mieć wspólnego stery karty dźwiękowej i sieciowej z obrazem w grze?

Specyfikacja (to lapek jest):

ATI Radeon HD 4570 (512 MB)

RAM 2GB

Procek: AMD Athlon 2X 2,4 GHz

A tu minimalne wymagania gry:

Minimalne wymagania

* Core 2 Duo @ 2.0GHz lub podobny - jest

* 2GB pamięci RAM - jest

* Karta graficzna z 256MB pamięci RAM, GeForce 7800GT / ATI X1900 i podobne - jest

* Wolne miejsce na dysku: 15GB dla wersji cyfrowej, 10GB dla wersji na płycie - jest

* DirectX 9 - jest

* Napęd DVD - jest

* Karta dźwiękowa - jest

* Mysz - jest

* Klawiatura - jest

* Internet 256 kbps - jest, mam internet 2MB.

Więc komp spełnia wymogi gry. Jakieś inne przyczyny?

Dużo. Na tyle dużo, że wadliwe lub nieaktualne sterowniki od karty dźwiękowej mogą powodować podczas gry efekt taki, jaki masz. Do odpalenia i bezstresowej gry nie potrzeba tylko dobrej karty graficznej i odpowiedniego procesora gdyż karta dźwiękowa i aktualne sterowniki do niej są nieodzowną składową systemu, który pozwala podczas gry na uniknięcie przykrych niespodzianek.

Czyli co radzicie? Zaktualizować stery od karty dźwiękowej?

EDIT: Nic to nie dało.

Gra oryginalna? Jeżeli oryginalna to może płyta porysowana/gra uszkodzona?