Battlefield bad company 2 problem z aktualizacją online

Witam zakupilem włąśnie tą gre i mam problem.Problem pojawia sie przy aktualizacji gry.Podczas aktualizacji wyskakuje bląd :"Nie znaleziono pliku.Możliwe , że wystąpil problem z połączeniem internetowym.Uruchomić dawnąwersje? " Gra jest oczywiście oryginalną z oryginalnymi kluczami z pudełka .Mam Windowsa sp3 aktywne polączenie z internetem net chodzi cały czas .Zainstalowalęm najnowszego net . framework 3,5. Gra wlancza się normalnie ale nie działą w wersji mulitplayer przez ten błąd przy aktualizacji.Szukalęm informacji w sieci ale nie znalazłem.Prosze o pomoc :?:

Uruchom z uprawnieniami administracyjnymi (prawy na skrót do gry -> Uruchom jako administrator). Przez chwilę zastanawiałem się jak to zrobić kiedy miałem Betę.

Lords21 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie moge tak zrobić bo każe mi podac hasło użytkownika którego nie mam

Dodane 07.03.2010 (N) 20:31

Jakieś sugestie co do mojego problemu ?

Sugestia jest taka, żebyś poprosił ładnie administratora, aby włączył tę grę z uprawnieniami… gra potrzebuje praw do zapisu w folderze, do którego ty tych praw nie masz i dlatego wywala błąd. Co prawda treść jest myląca, ale chodzi o podwyższenie uprawnień systemowych.