Battlefield bad company 2 się zacina na singiel i multi

(daniellbn) #1

Witam ... tak jak w temacie ale z małym urozmaiceniem ... Zakupiłem ok rok temu BF-a 2 chodził ładnie pięknie na singlu ... na multi strasznie długo się ładował aż tyle ze prawie cała rozgrywka mijała zanim sie połączył myśle że to było spowodowane internetem radiowym 512mb/s ... teraz po roku czasu kilku formatach i najnowszych sterownikach do grafiki dźwięku i chipsetu zacina się jak tak że wykonanie jakiejkolwiek czynności jest prawie niemożliwe -.-

parametry : http://img97.imageshack.us/content_roun ... ia=mupload

karta graf. NVIDIA GeForce 8600GT

łącze 1mega neostrady

(Prostreet374) #2

Ja też tak miałem i po wymianie dysku wszystko śmigało.

Ale dla pewności zainstaluj jeszcze raz wszystkie stery.

(daniellbn) #3

chcesz przez to powiedzieć ze problem tkwi w HDD ??

a stery nowe wgrywałem miesiąc temu wiec nie ma sensu robić tego jeszcze raz ;p

(Prostreet374) #4

Możliwe że Hdd jest za słaby i wolno sie ładuje gra.

Ale dja pewności mówie ci wgraj stery.

a jek nie chcesz to reinstall battlefielda

(daniellbn) #5

tyle ze widzisz gra mi działała sprawnie jak ją zainstalowałem pierwszy raz... teraz instaluje BF-a na nowo i czekam już od godziny na aktualizacje ;/ z tego co widzę poczekam sobie jeszcze ze 3 godzinki aż łaskawie się zaktualizuje ... i mówię Ci ... nie ma sensu instalować na nowo sterów bo miesiąc temu je instalowałem i wszystko chodzi jak powinno tylko nie to ... -.-

-- Dodane 28.01.2011 (Pt) 1:18 --

Tadam ...nie wiem co się stało zainstalowałem grę pobrałem te głupie aktualizacje nie powiem pobierały mi się ze 4 godziny -.- gra działa śmiga ... ani nie wymieniałem dysku anie nie instalowałem sterów ... teraz natomiast mam inny problem mianowicie z zalogowaniem się do EA ... ale to już jest o tym post ;p