Battlefield Bad Company 2 zacina system

Witam. Posiadam problem z grą podaną w temacie. Podczas gry (30min-1godz), dźwięk się urywa, nie działają żadne komendy i pomaga tylko reset. Domyślam się, że wina leży w przegrzewaniu się Komputera jednak wskaźniki wydają się być dobre.

Po 6 godzinach zostawienia na ,chodzie’’:

GPU: 58 stopni

HDD: 39 stopni

CPU: 57 stopni

W stresie:

CPU:59 stopni

HDD: 43 stopnie

GPU: 61 stopni

Komputer został gruntownie przeczyszczony i zapewniłem mu przewiew. Sterowniki oraz directx są zaktualizowanie. Mój komputer

Karta graficzna: GeForce 9500GT

Procesor: Intel Core 2 Duo 5200

System: Windows 7 x64

Dysk: Seagate 250GB 7200rpm 8MB SATA2 (ST3250310AS)

A zasilacz jaki? może to on nie wyrabia i w pewnym momencie system się zawiesza

Zasilacz nie najwyższych lotów, bo Tracer 4life 400W. I może faktycznie jego wina, ale z bardziej wymagającymi produkcjami nie było problemów

Próbowałeś przeinstalować grę ?

Tak. Miałem problem z aktualizacją i łącznie przeinstalowywałem grę 3 razy.

I dalej to samo?

Tak. Przeinstalowałem dla pewności jeszcze raz na innej partycji i nadal to samo. Spróbuję jeszcze raz przeinstalować i dokładnie przeczyścić rejestr.

EDIT

Błąd nadal jest. Przeinstalowałem grę uprzednio wyczyściwszy rejestr, dla pewności ściągnąłem patcha z innego źródła. Ustawiłem jeszcze grafikę na minimalną a directxa zmieniłem na 9, bo znacznie polepsza wydajność gry. Problem jest o tyle dziwny, że w singla bez problemów mogę grać na najwyższych ustawieniach bez żadnej zwiechy. Spróbuję jeszcze przeinstalować sterowniki do karty graficznej.

Dodane 22.07.2011 (Pt) 20:03

Nie pomogło. Odświeżam

Dodane 31.07.2011 (N) 20:02

Problem rozwiązany. Do zamknięcia.