Battlefield : Bad Company (NOWOŚĆ) bedzie na PC?

Witam.Jak w temacie , bedzie Battlefield : Bad Company na PCta ??? Jak narazie jest na Konsole (Playstation 3 i X-Box 360) :?

Moze ma ktos jakies info na ten temat …

Pozdrawiam.

Jest już na konsole? Nie wydaje mi się… Jest tylko jakieś demko. Mam wielką nadzieje że będzie na PC :slight_smile: nadzieja matką głupich :]

Już wyszło na konsole co comment nawet w empiku widziałem kilka dni temu. Na PC nie wyjdzie potwierdzona informacja.

Racja , dopiero wyjdzie na konsole :stuck_out_tongue: Mam nadzieje ze bedzie na kompa :expressionless: (staram sie nie myslec o wymaganiach) #-o

EDIT: hehe jednak wyszło , nie myliłem sie :stuck_out_tongue: No nie gadaj ze nie bedzie na kompa ?? #-o #-o #-o

Wyjdzie na pewno jak było z GoWem? Dystrybutorzy nie przepuścili by takiej kaski. Kwestia czasu.

Tez Mi sie tak wydaje … Tak samo jak z GTA IV na konsole juz jest a na PC w zime bedzie :slight_smile: Pewnie bedzie trzeba poczekac ![-o<

Na konsole jest pełna wersja. Bad Company pojawi się na konsolach PS3 i X360. Przedstawiciele firmy Electronic Arts potwierdzili, że Battlefield: Bad Company ukaże się w Europie 27 czerwca. Już wczoraj było wiadomo, że Amerykanie swoją wersję otrzymają 4 dni wcześniej - 23 czerwca.

aha … a o Wersji na PC nic nie wiadomo ? - pewnie wyjdzie za jakis czas (mam taka nadzieje) :slight_smile:

Nie wyjdzie bez nadziei !!

kupta konsole,a nie rozpaczacie nad pc-tem XboxA Arcade można kupić za 770zł zł i macie gry na 4 lata…

Jesli chodzi o Pcetowa wersję, to firma zastanawia się, czy wypuścić z powodów dużego piractwa…

Miałem wszystkie konsole PSX , PS2 i PS3 tez … ale sprzedałem :slight_smile: Dawac za gry po 250 zł to przesada #-o a przerobki narazie do niej nie ma … ja cos wymysla to moze kupie spowrotem :stuck_out_tongue:

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 22:45 został dopisany post przez the | gamer

hehe nie dziwie im sie , ze sie z tego powodu zastanawiaja :stuck_out_tongue: ale mysle ze wypuszcza …