Battlefield Heroes na GeForce 7100/nForce 630i

Cześć wam! Ten temat jest dla mnie bardzo ważny dlatego proszę o sensowną odpowiedz.

Chodzi mi konkretnie o Battlefield Heroes, ta gra powinna mi chodzić spokojnie bez zacięć. Minimalna grafika jaka jest potrzebna do uruchomienia to taka która ma 64 mb pamięci. Moja grafika to GeForce 7100/nForce 630i która ma 256 mb więc wszystko powinno “śmigać”, ale jednak tak nie jest. Na początku po w logowaniu gdy przechodzę na zakładkę np. “Sklep” gra zaczyna się zacinać. Zignorowałem to, w opcjach gry ustawiłem na ŚREDNIE detale i rozdzielczość 1024x768x60 myślałem że gra zacznie szybko chodzić, niestety tak się nie stało. Próbowałem kombinować coś w ustawieniach sterownika NVIDII czyli wyłączenie np. synchronizacji pionowej itp., ale to też nie dało żadnego skutku.

WIĘC PROSZĘ WAS O POMOC!

Mój sprzęt to :

Proc. : Intel Pentium Dual-Core E2220 @2.40 GHz

RAM : Kingstone 2x2 GB

Graf. : GeForce 7100/nForce 630i [zintegrowana]

Sys. : Windows Vista Home Premium x64

kis4 , właśnie to że karta graficzna to “integra” powoduje, że się tnie. Mimo wystarczającej pamięci układ grafiki jest zbyt słaby…

Ten 7100 jest na poziomie 6200A, więc jest słaby. Karta ledwo spełnia wymagania minimalne, więc nie możesz liczyć na ustawienia średnie i 1024x768.

Spróbuj ustawić wszystko na minimum i rozdzielczość 800x600.

Albo kup jakiegoś Geforce 7600GT za 50zł, lub 8600GT za jakieś 80-90zł.

Kiedyś miałem Zotac GeForce 9600 GSO 1GB 256bit, niestety uległ awari dlatego teraz jestem na tej karcie. Dzięki wielkie za pomoc! :slight_smile: Temat do zamknięcia.