Battlefiled 3 Oryginał Wystąpiły problemy z przesyłaniem polecenia do programu

(Mcsqpl) #1

Win7ultimate, 4gb RAM, 3,5Ghz x2, GeForce Gt 220 1 gb

(adamok) #2

Przez co odpalasz program? Przez Origina czy przez Skrót na Pulpicie?

Jeśli masz ograniczone prawa na koncie to zmień na Administrator jeśli możesz, spróbuj także Origina odpalić przez Administratora.

(Mcsqpl) #3

I przez origin i przez skrót na pulpicie  to samo ... :cry:

Nawet jak odpalam z uprawnienami administratora :cry:

Ludzie no błagam pomóżcie :frowning:

(Odyniec_Stary) #4

Myślę, że ten problem to tylko jeden z problemów, bo zaraz natrafisz na kolejny - zbyt słaby sprzęt do grania w BF 3 :wink:

(Mcsqpl) #5

Mam kolegę który na A4-3300 2x2,3 GHz i grfice 1 GB (integra) 2 ramu i cisnoł :smiley:

Tak że nie sądze aby była to kwestia sprzęyu

pomoże ktoś ?

(Pangrys) #6

To też opowiadaj że "ciśniesz"

Można odpalić singla na integrze ale nie dasz rady na niej pograsz w multi. Spójrz jakie są wymagania gry, GT220 jest o wiele za słaby by uciągnąć BF3.

(adamok) #7

Nie sądzę żeby problem tkwił w karcie graficznej, sam kiedyś odpaliłem bfa na karcie pokroju GT210, uruchomić się uruchomił, lecz jak można się domyślić gra była niegrywalna. Jego karta nie należy do demonów prędkości ale sądzę że w 720p i na niskich ustawieniach gra byłaby grywalna ( nie licząc map 64 osobowych ). Bardziej mi to wygląda na błąd systemowy, choć nie jestem w stanie określić co go powoduje.

(Pangrys) #8

Na ustawieniach 800x600, na serwerach 16 osobowych będziesz miał ok 10-18 FPS. Ogarnij się chłopie, masz GT220, ludzie dysponujący lepszymi kartami nie mogą pograć.

Nie wierz mi, posłuchaj innych

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=39969

(Odyniec_Stary) #9

Niektórzy lubą grać na niskim FPS, wówczas prawie widać latające kule :wink: