Battlefiled 4 się nie pojawia

Hej, ostatnio mam taki problem że jak chce odpalić bf’a 4 to uruchamia się origin ale później nic…gra nawet na pasku się nie pokazuje, nie mam tak codziennie ale nie pomaga nawet ponowne włączenie origina a jak chce jeszcze raz włączyć bf’a to każe mi go wyłączyć przez menadżer zadać chociaż nic nie widzę 

Przeglądarkę którą używam to chrome

Podaj specyfikację komputera - zasilacz, karta graficzna, procesor, ram, system operacyjny. 

Karta graficzna : NIVIDA GeForce GT 430

Procesor : AMD Atholn II X4 640 Processor   3,00GHz

System operacyjny : Windows Vista Ultimate 32 bit

ram : 4,00 GB

Battlefiled 3 chodzi mi normalnie beż lagów na średnuch ustawieniach graficznych a jak czasami uda mi się wlączyć bf’a 4 to też gra z małymi lagami na średnich ustawieniach

Nvidia GT 430 i wszystko w temacie. Zmień kartę na wydajniejszy model i gra będzie możliwa. Jak to zwykle bywa w grach DICE, każdy kolejny patch ZWIĘKSZA wymagania gry. To że ci działało, nie oznacza że tak będzie cały czas.

Spoko, ale lepiej poczekam aż kupie se nowego kompa. A właśnie przed chwilą włączyłem bf’a kampanie i normalnie się włączył, to trochę dziwne że raz działa a raz nie

Kampania ma dużo mniejsze wymagania niż Multi …

To jeśli masz zamiar zmieniać komputer. To na dzień dobry by wytrzymać z tym możesz sobie zakupić zasilacz i grafikę, a później tylko dołożyć resztę.