Baw się i wygrywaj - przetestuj drukarkę Epsona

Dla tych, którzy nie wiedzą, dobreprogramy.pl udostępniają drukarki firmy Epson do testu… Najlepszy wpis wygrywa testowana drukarkę !

(Nie wiem dlaczego nikt z redakcji nie poinformował o tym na forum - ze strony głównej znikło)

Bo to akcja portalowo-blogowa, nie forumowa. Chociaż miło by było, ale forum ostatnio dość sporo straciło na ważności.

Ale forum jest częścią portalu i dzięki niemu można dotrzeć do większej ilości osób… chyba ?

1 polubienie

Niby tak, ale jak widać, nie do końca…

Była akcja, miało być testowanko a jest… cisza.

21 dni ludzie mają :wink: Spokojnie, mój pierwszy wpis właśnie wleciał. Następne będą ciekawsze, a ostatni pokaże na co stać urządzenie !

Wrzuciłeś coś o Epsonie? Gdzie?

@freshmeat ja testuję przenośny hotspot od TP-Linka.

Epsona do druku fotografii też chciałbym przetestować, zgłoszenie zostało wysłane :wink:

To dlaczego w tym temacie piszesz że coś wrzuciłeś? To sugeruje, że wrzuciłeś wpis o Epsonie.

Fakt, nie popatrzałem na temat. Wybacz :wink:

Jeśli chodzi o drukarki Epsona to zgłoszenia przyjmowali do 4 listopada. W poniedziałek pewnie wysłali e-maile z prośbą o adresy w celu dostarczenia paczki, dziś był je odebrać kurier to jutro powinni dostać… zanim przetestują to trochę minie.

Szkoda że nie informują już komu wysyłają, bo człowiek czeka na jakiekolwiek info a tu dupa.

2 polubienia

Też czekam, może warto zapytać u źródła… @Kristov_pl ?

Hej Panowie @anon72825314 i @lordjahu, @darek719, we wpisie o akcji blogowej z Epsonem jest zapis, że sprzęt będzie wysyłany w tym tygodniu do wybranych osób. Oczywiście wcześniej pojawi się mail na ich skrzynkach z informacją, co dostaną do testów i z prośbą o podanie danych adresowych do wysyłki. W tym tygodniu, to nie poniedziałek czy wtorek, czy środa :slight_smile: cierpliwości.

1 polubienie