Baza Danych tabela z postami

Witam. Mam dwie bazy danych powiązanych z forum. Jeden ma ok. 140 postów i nie ma żadnych wpisach o modułach. Drugi ma ok 200 postów i ma wpisy o module ,który już nie istnieje. (zostały usunięte pliki przez ftp). Teraz obawiam się, że te nie potrzebne wpisy mogą zaszkodzić w przyszłości forum ( przy instalacji innych modułów), więc chcę korzystać z tej pierwszej bazy, lecz nie chcę, by miała ona tylko 140 postów tylko tyle co druga. Co mam przekopiować, by było więcej postów? Jest jakaś tabela z nimi?

Przydała by sie informacja co to za forum.

Witam

MrPigmej autor nawiązuje do baza-danych-wpisy-modul-phpbb3-t407426.html. compl możesz użyć bazy z większą ilością postów wgraj ponownie plik mchat_install.php do głównego folderu forum i wybierz opcje deinstalacji, aby odinstalować modyfikację z bazy.

Pozdrawiam

Zrobiłem to co kazałeś i zostały usunięte wpisy w bazie, ale pliki zostały (dodatkowe i te które należało zmodyfikować) Co z tym zrobić?

Witam

Jeżeli nie wprowadzałeś innych modyfikacji to przywróć ich wersje z kopii, a dodatkowe pliki dołączone do modyfikacji usuń.

Pozdrawiam