Baza Danych- wpisy moduł phpbb3

Witam. Zainstalowałem moduł do phpbb3 (oczywiście przedtem zrobiłem backup forum i bazy danych), lecz coś mi ten moduł nie działał, więc go zostawiłem. Poem okazało się, że na forum nie działa jedna opcja, więc wgrałem backup samego forum i włączyłem. Zdziwiłem się że jest tyle samo postów (nie wiedziałem że baza danych trzyma posty). Następnie wgrałem starą bazę i mam stan z przed kilku dni. Czy mogę wgrać bazę danych najnowszą i forum z backupu (po to by nie było tego dodatkowego modułu, ale żeby były stare posty). Czy w bazie danych mogę być wpisy od tego dodatku, które w przyszłości mogę spowodować błędy, czy będzie kilka nie potrzebnych tabel?

Witam

compl Podaj link do instrukcji instalacji tego dodatku, oraz powiedz co dokładnie nie działało na forum po instalacji dodatku.

Pozdrawiam

Dodatek nazywał się mChat. Tu jest instrukcja instalacji http://rapidshare.com/files/410619956/install.xml Ja na swoim forum miałem tak, że obok pola do pisania posta znajdowała się paleta kolorów. Po instalacji nie było już tej palety. Nie wiem czy to akurat przez tą instalację (moze coś źle zrobiłem czy zły tekst wkleiłem do któregoś z plików.