Bben n14w z aliexpress 250$

Witam, właśnie dostałem jwt i mogę śmiało polecić za 250$ wraz z przesyłką DHL - procek w nim nie najmłodszy : Intel Apollo N3450 + 4GB ramu i jest całkiem OK. Laptop ma dodatkowy slot na szybki montaż dodatkowego ssd . Aluminiowa obudowa , złącze usb C, 2x USB3.0,mini jack, jakieś 5h na baterii . Z win10 działa sprawnie a z Ubuntu (linuxium) działa ale jest problem z wifi rtl8723be (wykrywa sieci ale nie łączy i trzeba ręcznie sterowniki do jądra ładować) więc jak ktoś chciałby wywalić całkiem win to trzeba się liczyć z rzeźbą . Co mnie cieszy to touchpad działa bardzo dobrze odwrotnie jak w np Jumper Ezbook 3 którego nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

A nie lepiej kupić jakąś poleasingową biznesówkę np. Dell E7240? Przynajmniej procesor poradzi sobie z czymś więcej niż uruchomieniem poczty w przeglądarce :stuck_out_tongue:

Dzięki za merytoryczną odpowiedź w temacie :wink: można też kupić monitor CRT DELL i do tego stację DELL OP755 wyjdzie taniej i jeszcze bardziej biznesowo. Ale jakby ktoś chciał jednak mały tani 14’ laptop z matrycą FHD, 1,3kg wagi w aluminiowej obudowie to n14w mam przetestowany i jest godny polecenia.

Tylko, że ten Dell też jest tani (1000-1200 zł), waży 1.3 kg, matryca ma niecałe 13", FullHD była w opcji i dużo jest takich modeli, a obudowa jest z anodowanego aluminium :slight_smile: Więc ta wstawka o monitorze CRT to tak średnio Ci wyszła :slight_smile: Gdyby chociaż gwarancja była na tego chińczyka…

1 polubienie