Bear share

kikla latjuz z niego korzystałem ale teraz jak mam nowe szybsze łącze z routerem jak go zainstaluje to mi wlazi duzo syfu zaraz po jego instalacji i blokuje mi internet …juz kilka razy robiłam przez to formata… Co zrobić zeby bearshare nie sciagał mi tych wirusow ? korzystałem z tej instalki zawsze http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2100&t=46 .A moze jakis alternatywny program do pobierania ? głownie chodzi mi o mp3. a za emula dziekuje …nie podoba mi sie po za tym nie umiem go konfigurowac na moim łączu

Daj logi z HJT i Silenta zobaczymy czy jest OK - opis w temacie przyklejonym

Nazwij temat konkretnie. Popraw błędy :?

Proponuje kupować w sklepie, to nie będzie problemu.

Nie ściągać. :twisted:

Czy Masz Antyvirusa , Zaporę Sieciową (oczywiście nie systemową) ? Jeśli nie to zainstaluj je jak najszybciej . Niektóre instalki Bearshare instalują dodatkowe składniki reklamy czy niestety trojany. Więc nie muszą ci się pobierać wirusy po prostu zainstalowałaś wraz z Bearshare.

Przykładowo czy instaluje ci się ZANGO ASYSTENT ,pojawia ci się dodatkowa ikonka w Trayu strona w przeglądarce zostaje ustawiona na inną jeśli tak to usuń tą instalkę i poszukaj innej z serii 5.2 lub niższej bo w nowszych jest pełno reklam oczywiście w wersjach bezpłatnych.