Bearshare 5.0.2

Witam! Używam BearShare 5.0.2 PL do ściągania plików, problem w tym iż po jakimś czasie program ten powoduje problem w systemie, i komputer dla bezpieczeństwa wyłącza się. Czy to możliwe że to tak dzieje się za sprawą spyware’u który jest nieodłączny od programu? Program jako tako działa, ale tylko gdy system nie jest obciążony innymi aplikacjami połaczonymi z internetem, np. Outlook express, czy gg. Gdy tylko włącze któryś z nich system wyłącza się. Nie dzieje się tak gdy poprostu nie używam Bearshare, tak więc problem jest w tym p2p. Proszę pomóżcie!

A jakiej wersji uzywasz tej darmowej.

Ona ma syf. Wklej loga zapewne to sprawa syfu :roll:

Ja też używam tego programu i miałem podobne problemy. Przeskanowałem komputer programem Ad-Aware SE Personal, usunąłem cały syf i od tej pory jest ok!

hej! No właśnie uzywam wersji lightowe, i mam ad-aware, i mam firewalla: Zone labs, jedynie co mi wykrywają to jakiegoś tam spyware, którego nie można wywalić gdyż cały program pójdzie w dym…Ten BS zaje-szybko ściąga dlatego mi szkoda, i tak sie uparłam o radę…Plis! !!

Nie martw się. Zainstalujesz spowrotem program i bedzie OK

Usun program, usun katalogi i przeczysc rejestr.

Następnie podczas instalacji odznaczasz te dwa programy które sie instalują.

Witam mam pytanko otoz miałem kiedys najstarsze werssje bear share 5.0.2 i moglem odtwazec pliki podczas ich pobiera ale w nowszej wersju juz tego nie moge i tu jest moje pytanie czy to był jakis kodek ktury to umozliwiał cze to bear share miało to w sobie bardzo bym prosił o odpowiedż …

zawiera spyware o ile sie nie myle to jest to folder “save”.

Wklej loga hijackthis(Wszystko podane w dziale Bezpieczeństwo i logi hijackthis temat jest przyklejony)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 — tak dla jasności :smiley: isabelle Loga wrzucasz do tego topicu :smiley:

Nie spyware tylko nie grożny adware :wink: usuwa to program Ad-aware albo zwykły jakiś skaner on line.Najlepsza jest wersja Lite

tylko że jest to niezgodne z licencją programu :slight_smile:

Ja jak zainstalowałem bearshare to avast! mi odrazu to usunoł. Ale bearshare mi na maxa muli kompa zwłaszcza jak kończy pobierać jakiś duży plik.