Bearshare brak połączenia

Witam zainstalowałem sobie program Bearshare i nie chce mi się połączyć czemu ? proszę o pomoc!

Może więcej danych łaskawie podasz :?

W jaki sposób łączysz się z netem, jaka przepustowść łącza, czy masz zewnętrzne IP, czy korzystasz z zapory ogniowej ??

Wróżek tu naprawdę nie mamy 8) 8) 8)

Może blokuje go firewall :?

a więc mam neo 512kb/s 64/16 mam zapore systemowa firewalla nie mam :slight_smile: i mam zewnetrzne IP

Masz Xp’eka z SP2 :?: to czy odblokowałes miśka w zaporze … ?

Myszak mam z xp2 bs8ik.th.jpg

:hmmm: A poczekaj trochę … może chwilowy problem z serwerami …

U mnie łączy bez problemu :wink:

to co ja mam zrobic ?

A wywal miśka. Wyczyść rejestr. Wywal wyjatek z zapory. Zainstaluj miśka. Dodaj wyjatek i sprawdź.

zrobiłem i nadal to samo co robic ? :frowning:

A jaka wersja miśka :?:

Sprawdź inny program działający w Gnutelli np. Shareza.

najnowsza nadal nie działa

A inny klient Gnutelli … ?

Masz miśka Pro, Lite, zwykły … ?

zwykly

Nowa wersja stwarza problem - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=53926 na dodatek wielu userom

Gutek2222 ale ja juz zainstalowalem tez starsza aby zobaczyc czy działa i nie dziazła

Spróbuj z tą wersją, może się uda:

http://www.instalki.pl/programy/downloa … rShare.php

masakra355 tez nie działa POMOCY :frowning: jak to zrobić ?

Eeee, ta zapora systemowa to badziewna. Nawet gdy odlblokujesz program to i tak są problemy. W sieci edonkey2000(emule) przy dobrze skonfigurowanej zaporze zawsze jest LowID.

Lepiej zaopatrzyć się w program antywirusowy z firewallem wbudowanym…

W czasopismach komputerowych zawsze jest coś porządnego i legalnego z roczną licencją. Ja mam Bitdefendera i jest wszystko ok!!

A tak w ogóle, lepiej nie korzystać z BearShare. Program opiera się tylko na jednej sieci p2p - Gnutella(5%użytkowników) i w dodatku ma spyware…

Polecam program Sharaza. Obsługuje sieci p2p: Bittorrent(37%), eDonkey2000(35%), Gnutella i Gnutella2(razem 13%). Co w sumie daje 85% dostępnych plików w sieci p2p. Shareaza nie zawiera spyware i jest darmowa w 100%