BearShare i podgląd plików

Hej! !!

Mam pytanko, w jaki sposób można podglądnąć pliki, które się ściągają na BearShare?? Nie ma problemów, jeśli są to pliki mpeg, ale powinno mi bez problemów odtwarzac pliki AVI, ale nie robi tego praktycznie z żadnym. Używałem też programu Video Fixer, ale wyskakuje mi, że te pliki to nie są pliki AVI. Co robić??

Może to nie są pliki avi? Na BearShare często są pornole i wiruse, kryjące się pod normalną nazwą.

he he, ja właśnie też mam problem z podgądem ściagających się plików :frowning: natomiast podglądamje też za pomocą winapa i niektóre da się podejrzeć i tez niewiem od czego to zależy :frowning:

A próbowałeś VideoLan jedyny słuszny program do odtwarzania nie skonczonych plików.

Pamiętaj ze mozesz otworzyć plik dopiero wtedy kiedy masz ściągnieta jakąs cześc (part).

Kiedy jeszcze korzystałem z bearshare też miałem ten problem…poprostu nie przejowałem się nim bo nie musiałem się martwić że zamiast jakiejś najnowszej kinówki ściągne pornusa i 700mb w plecy bo takich rzeczy nie ściągałem :slight_smile: :wink:

Ja tam niemam problemów, wystarczy że zassa jakieś 100Mb no i można podglądnąć co to sie zassało np VLC Player =] no i po wszystkim… :stuck_out_tongue:

użyj tego softu ASF-AVI-RM-WMV Repair v1.21

a wiecie może do tego programu “videolan” /spolszczenie/ jakiś link ,albo cuś.żeby było można ściągnąć.please :frowning:

spróbuj programu VLC Media Player

nie pamiętam linku do strony z tym programem ale http://www.google.pl pamięta :slight_smile:

otwierasz pliki z katalogu \Program Files\BearShare\Temp

kilkadziesiąt MB filmu powinno już wystarczyć żeby się zorientować co to za film

Ja do podglądania filmików używam bsplayer’a z K-lite MCP.

Dobrze się spisuje, potrafi odtwożyć wszystkie formaty już po kilku procentach :slight_smile:

Video Lan też nie wszystkie piki czyta w w BS masz w odtwarzaczu podane jakie rodzaje plików odtwarza jak wczytasz plik do otwarcia to na dole będą rozszerzenia.

Po programy które odtwarzają nie dokonczone pliki, mogą odtwarzać tylko party ( częsci ), które są pokazane w programie z którego ściagamy inaczej tego nie odtworzymy :?