"Bearshare i stracony plik" - CZY, ABY NAPEWNO?

Pobierałam plik z Bearshare, gdy nagle odłączono chwilowo prąd. Wkurzyłam się, ale co począć. Włączyłam ponownie komputer i tym samym program. Co się okazało - ściągany plik zniknął z listy. Zajrzałam do pliku Temp i o dziwo on wciąż tam się znajduję. Próbowałam Otwórz za pomocą>Bearshare, ale to nie przyniosło oczekiwanych skutków. Nie widzi mi się nowe, żmudne pobieranie. Jakieś sugestie?

spróbuj ściągnąć ten plik jeszcze raz,myślę że się poprostu dościągnie a nie na nowo zacznie ściągać.tylko nie pomyl pliku którego ściągałaś i zaznacz ten sam,zresztą na liście będzie on inaczej zaznaczony. nie wiem czy to w 100% coś da ale można spróbować przecież :slight_smile: pozdrawiam

Co to za plik (jakie rozszerzenie) jeżeli film lub muza i Sciągnięte ponad 50% to skopiuj na pulpit i otwóż z pomocą Media Player Classic - kodek do pobrania z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ic+6.4.9.1

edit. o “dociągnięciu” raczej zapomnij

ale co jej z tego jak ponad 50% ściągneła? pół filmu obejrzy? :mrgreen:

Cyba91 , masz pomysły to doradzaj , ja tylko pisze o tym co sam już przerabiałem

Próbowałam już tej metody - nie poskutkowało.

Był to film trochę ponad 700MB. Wówczas o ile dobrze pamiętam miałam coś około 550MB. :frowning:

Noc(nik), napewno CI ruszy , będzie się cieło (od czasu do czasu) ale już na to nic nie poradzisz