Bearshare nie chce wyszukiwać

witam zainstalowałem sobie bearshare i jak wpisuje nazwe jakiejs piosenki to on nie chce wyszukiwac pisze w kolejce i tak cały czas w tej kolejce prosze o pomoc

Firewall nie blokuje połączenia??

nie wiem a jak to sprawdzic??

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 11:20 został dopisany post przez kosiu22

pomozcie

Jakiego masz antywira??

avg

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 11:29 został dopisany post przez kosiu22

pomoze ktos prosze

kolego, napisz logicznie o co chodzi… jakie w kolejce w kolejce mogę CI pomóc , mam 3000 piosenek 800 przyjaciól na całym świecie znam każdy sekret tego programu , napisz …

Start > panel sterowania > zapora systemu windows > wyjątki - jest tam bearshare?

inne p2p działają normalnie? może dostawca blokuje?

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 12:10 został dopisany post przez mareksolak

viewtopic.php?f=2&t=165912 zrób co napisane i powinno pomuc

no wpisuje jakis tytul piosenki i nie szuka jej tylko pisze w kolejce

W dniu 29.06.2008 , o godzinie 12:40 został dopisany post przez kosiu22

tak jest bear share w tej zaporze w wyjatkach

kosiu22, popraw pisownię w swoich postach albo temat zostanie usunięty!

Odinstaluj ten program.Mnie on jeszcze nigdy nic nie znalazł.Spróbuj w Aresie.Zresztą po co?Są strony z mp3.Poza tym najwięcej piosenek jest w sklepach.Muzycznych :smiley:

PANOWIE, jak mamy Wam pomóc,jeżeli nawet czytać nie umiecie… *kosiu 22* wciąż pisze o kolejce , nie pomagają nawet ostrzeżenia admina ( brawo ADPAWL-tak trzymać !!

Zgadza się panowie. Ja mam ten sam problem. Już drugi raz wcześniej w innym komputerku wszystko wróciło do normy jak od nowa wgrałem windowsa. Chłopak chce wyjaśnić że: Po wpisaniu w BearShare/okienko szukania hasła za pomocą którego chce znaleźć interesujący go plik muzukę czy tam film zwykle słowo te pojawia się z boku i pokazuję postęp szukania (takie odliczanie w procentach do stu), ilość znależionych plików i hostów. Tutaj zamiast tego zamiast tego pojawia się tylko liczba plików których nie znalazł (czyli “0”) i status -“w kolejce”. I tak to sobie tam siedzi bez najdrobniejszej zmiany. Nie szuka jak powinien plików w zakładce szukania. Tu taka ciekawostka- pliki które wcześniej zaczęłem pobierać i znajdują się w zakładce pobierania. Da rade je ściągnąć o ile są dostępne w źródłach które przeładowałem pobierając ten plik kiedy jeszcze program działał bez zarzutu, ale trzeba je uruchamiać ręcznie za każdym razem kiedy przerwie internet choćby na chwilkę. przy uruchomianiu po jakiejś minucie dwóch wyskakuje okienko które informóje o błędzie. “Nie było możliwe połączenie się z siecią Gnutella. wskazuje to na jakiś problem. Czy chcesz zobaczyć więcoej informacji mogących pomóc ci to naprawić?” Dalej to samo po angielsku. następnie “Może to dotyczyć użutkowników AOL z włączonym filtrem rodzinnym, lub źle skonfigórowanymi ustawieniami proxy. prosimy odwiedzić http://www.BearShare.com/help/contconnect.htm po więcej informacji”.

Sprawa wygląda w ten sposób. Strona którą zalecają odwiedzić jest po angielsku. Niestety nie znam angielskiego. nie mam fitru rodzinnego więc pierwsza opcja odpada. Jeśli chodzi o ustawienia proxy, nie wiem jak się do nich dostać. Tak nawiasem to w sumie nie wiem do czego one służą. Nie ukrywam że też jestem laikem w informatycznym świecie. Problemu chyba nie dało się prościej opisać. Ktoś pomoże?

Zobacz tą wersję: http://www.pobieralnia.pl/plik-4173-bearshare-lite.html

Eh , nie myślałem że podobny temat zobacze - ale jednak

tomekemgeoka , problem jest opisany w temacie viewtopic.php?f=2&t=165912

  • tytuł inny ale sposób “reznimacji misia” wydaje mi się uniwersalny niezależnie od problemu

Sam kilkakrotnie się przekonałem że sam reinstall czasami nie wystarcze jeżeli nie wywalisz pozostałoście po popszednim

Oki postaram się sam znaleźć ustawienia proxy. Ktoś tu twierdził że zna się bardzo dobrze na misiu a jednak słyszę rady żeby go odinstalowć, biorąc pod uwagę zalecenia skierowania się do innego tematu, gdzie tam sugierowano. Tyle to i ja potrafię. (jeśli nie wiesz co to kolejka w misiu to najwyraźniej nie znasz tego programu, dziwi mnie czemu twierdzisz inaczej. Głowa czasem służy do logicznego myślenia, nie można nią całe życie wbijać gwoździ). Ech tam duże dzieci.

Tak na marginesie- kolega który czuwa nad poprawną pisownią na tym forum zabardzo namieszał w temacie. Na tym forum nie ma zagadnienia dotyczącego gramatyki. Mi nie przeszkadzało że autor się jej nie trzyma, pytanie było przejrzyste i zrozumiałe . Jest dużo wygodniej pisać luźnym tekstem i jestem za. zwykle też piszę z małej po kropce i nie bawię się w przecinki, zdażają mi się literówki i orty, pozdrawiam sztywnych ludzi piszących nie na temat.

Dodane 06.02.2009 (Pt) 14:55

Odinstalowałem go za pomocą revo unistalera i zainstalowałem ponownie. Dzięki za fachową pomoc, nie pomogło. Jest jak było.