BearShare nie działa

Witam,

Zrobilem formata, zainstalowalem wszystkie programy, internet itd…

Ale mam problem, po zainstalowaniu BearShare’a i wpisaniu jakiejs frazy, tam gdzie sa procenty wyszukiwania pisze, ze stabilizuje polaczenie, a po jakims czasie wyskakuje okienko, ze nie bylo mozliwe polaczenie z siecią Gnutella… o co może chodzic??

ankon91 być może firewall blokuje połączenie.

Sprawdź ustawienia.

ankon91

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W ustawieniach tak jak zawsze, firewall nie blokuje z prostego powodu, narazie go po prostu nie ma…

Ile można pisać…?? Nie ma zapory, nie ma firewalla. Nie ma nic, co mogloby blokować połączenie, wszystko jest tak, jak było przed formatem. Mam neo 1024… a wersja Miśka 5.2.5

to winstaluj i wyczysc resestr http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1125&t=88 i zainstaluj jeszcze raz.a jak nie pojdzie to polecam aresa duzo lepszy i szybszy.pozdro

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 11:58

wyinstaluj i wyczysc rejestr tak mialo byc

ja broblemów ze ściąganiem z BearSharea nigdy nie miałem a dziś go włączam a tu

zatem może wina leży po stronie Gnutelli ?? :slight_smile:

ja tez mam ten problem i wydaje mi sie, że to nie będzie problem z siecią Gnutella ponieważ jeszcze dziś przed formatem Bear chodził normalnie bez żadnych problemów… a po formacie sami wiecie. Ja myślę, że to producent chce wymusić aktualizację programu do najnowszej wersji (lipnej zresztą :P). Tak mi się wydaje bo po pierwszym włączeniu BearShare domagał się aktualizacji do nowszej wersji… Być może się mylę ale takie jest moje zdanie.

czyszczenie systemu i ponowna instalacja nie pomaga:(

wersja 5.2.5 jast najlepsza.

Ale jedno mnie zastanawia, ja i mój znajomy mamy tego samego dostawce internetu i u niego chodzi :-o a u mnie już nie :twisted: ??

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 18:10

W miśku v5.2.5 podobno rozwiązaniem problemu jest podniama pliku connect.txt X:\Program Files\BearShare\db

od użytkownika któremu owy program działa.

EJ wyczyściłem folder db i pozostawiłem PUSTY plik connect(wyczyściłem z tych portów), poprostu folder i plik puste

Misiek znowu chodzi :slight_smile: