BearShare nie uruchamia się ->Błąd<-

Witajcie,

Ostatnio robiłem formatowanie dysku (kompletne), uprzednio zgrałem sobie całą muzykę na pamięć flash żeby jej nie stracić.

Jak zainstalowałem program BearShare poraz pierwszy (po formatowaniu), to miałem problem z NOT CONNECTED , więc nic praktycznie nie działało…

Dzisiaj rano uruchomiłem BearShare na nowo myśliąc ze moze cos się “naprawiło”, a tu wręcz przeciwnie ERROR przy uruchamianiu–>

beztytuutcl.th.png

Co mam z tym zrobić ??

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

mikber18 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A czy nie posiadasz czasem Visty ? Jeśli tak to uruchom Bearshare jako administrator. Jeśli to nie pomoże to sprubuj odinstalowac i zainstalować ponownie program.

Przepraszam, już poprawiam

nie, pracuje na Windows XP Home Edition

Zrób reinstall .

Jasio96, problem w tym że error który podałem wyżej występował po reinstalowaniu programu

Problem już przerabiany viewtopic.php?f=2&t=165912 i w końcu rozwiązany

sam reinstall czasami nie wystarcza , ale oststnio bearshare i u mnie nie działe i już nie dociekałem czy wina leży po stronie gnutella czy po stronie mojego chorego dostawce nete (lokajna rediówka) który ostatnio wiele blokuje

Gdyby probleu nie dało się rozwiązać to jeszcze polecem http://www.pobieralnia.pl/plik-309-ares.html starsza wersja która jeszcze normalnie działa

ok,

problem rozwiązałem instalując inny program ;)…

Teraz w miare dobrze wszystko chodzi