BearShare - nie widać plików

używam BearShare Pro w wersji portable 5.3.0 i jak ściągnę jakikolwiek plik to go nie widać. W bearshare on jest widoczny ale w eksloatorze już nie. Nie pomogło włączenie pokazywania ukrytych plików.

A może pliki pobierasz gdzieś indziej ;> Wejdź w opcje i zobacz gdzie są zapisywane ściągnięte pliki.

właśnie chodzi o to że ustawiłem katalog do którego mają sie pobierać. I jak w bearshare ustawiam że chce udostępnić ten folder te pliki w nim są. Nawet jak szukałem wyszukiwarką to nic nie znalazł na żadnym z dysków. Nie wiem co robić.

xD no to nie wiem. A po pobraniu pisze Ci Moving a potem Complete?? A jak jest z innymi programami tez tak sie dzieje?? Np limeWire lub Shareaza??

właśnie nie ma tego “moving”. Jak ściągnie sie do końca to pisze “completed” i koniec.

a katalog tymczasowy tez przeniosłeś? Ma być na tej samej partycji co katalog z gotowymi plikami.

właśnie obydwa katalogi są na tej samej partycji. :cry:

No to wejdz do katalogu z plikami tymczasowymi i tam beda twoje sciagniete pliki. Nie maja one nazwy pelnej tyko taki kod :bB7nNNL8n itd xD widocznie program nie przenosi Ci tego zoabcz czy tam są te całe ściągnięte pliki.

nawet tam nie ma plików. One są tam gdzie je ściągnąłem ale tylko bearshare je widzi (moge je otwierać tylko przez niego) a Windows nie.

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 17:53

to wie ktoś czy nie? :frowning: Bardzo mi na tym zależy :-x