BearShare - nie widać plików

(RAM 256) #1

używam BearShare Pro w wersji portable 5.3.0 i jak ściągnę jakikolwiek plik to go nie widać. W bearshare on jest widoczny ale w eksloatorze już nie. Nie pomogło włączenie pokazywania ukrytych plików.

(Djtot) #2

A może pliki pobierasz gdzieś indziej ;> Wejdź w opcje i zobacz gdzie są zapisywane ściągnięte pliki.

(RAM 256) #3

właśnie chodzi o to że ustawiłem katalog do którego mają sie pobierać. I jak w bearshare ustawiam że chce udostępnić ten folder te pliki w nim są. Nawet jak szukałem wyszukiwarką to nic nie znalazł na żadnym z dysków. Nie wiem co robić.

(Djtot) #4

xD no to nie wiem. A po pobraniu pisze Ci Moving a potem Complete?? A jak jest z innymi programami tez tak sie dzieje?? Np limeWire lub Shareaza??

(RAM 256) #5

właśnie nie ma tego "moving". Jak ściągnie sie do końca to pisze "completed" i koniec.

(tores1977) #6

a katalog tymczasowy tez przeniosłeś? Ma być na tej samej partycji co katalog z gotowymi plikami.

(RAM 256) #7

właśnie obydwa katalogi są na tej samej partycji. :cry:

(Djtot) #8

No to wejdz do katalogu z plikami tymczasowymi i tam beda twoje sciagniete pliki. Nie maja one nazwy pelnej tyko taki kod :bB7nNNL8n itd xD widocznie program nie przenosi Ci tego zoabcz czy tam są te całe ściągnięte pliki.

(RAM 256) #9

nawet tam nie ma plików. One są tam gdzie je ściągnąłem ale tylko bearshare je widzi (moge je otwierać tylko przez niego) a Windows nie.

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 17:53

to wie ktoś czy nie? :frowning: Bardzo mi na tym zależy :-x