BearShare problem z połączeniem

Witam mam problem z programem BearShare,otóż przeinstalowalem system zainstalowalem wszystko i zainstalowalem BearShare 5.2.5 no i tu zaczynaja sie schody nie mam polaczenia z internetem w BearShare czasem pokzauje mi komunikat ze nie moze polaczyc z siecią GNUTELLA .Ten proble mam na wszystkich wersjach BearShare prosze o pomoc was :cry: (przed przeinstalowaniem kompa wszystko bylo dobrze)

A dokładna treść błędu?

Dodaj jako wyjątek w firewall.

Lords21 proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1304929

bearshare ma niewykrywalnego wirusa, niby wszystko jest ok,ale nie można wyczyścić plików z programu files.Męczyłem się 3dni

i wyczyściłem wszystko.Otóż ten virus nazywa się avast5, a narzędzie do usunięcia jego to avast4.Spróbujcie tego, bo ja mam już czysto w komputerze.Aha mam antyvirusa f-secure i nie wykrywał żadnych zagrożeń,czyli komputer był czysty i faktycznie był czysty,tylko tyle,że wkurzały mnie te wpisy w programie files. spróbujcie a pozbędziecie się natręta.Wpisałem w google remove tool avast5 i tam znalazłem to narzędzie avast4.

henkur@tlen.pl