BearShare sam mi się zamyka

Witam,

Posiadam BearShare 5.25 Lite i bardzo często mam taki problem, że włączam program i po paru minutach wyskakuje mi błąd i się BearShare sam zamyka.

Zainstaluj sobie Emule. :smiley: BearShare to syf. :mrgreen: Może firewall Ci blokuje program i Ci go zamyka :shock:

To na pewno nie jest wina firewalla, ponieważ odblokowałem BS.

ja mam taki sam problem z bear share,ale go nie zmieniam bo mi najlepiej ściąga z netu.

Mi też dobrze ściąga przez niego, no ale i tak mi się po jakimś czasie zamyka… więc już nie wiem… zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

eMule to syf bo kolejkuje , zanim ruszy to się zestarzejesz

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 19:50

Mam Aresa też dobrze ssie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=46&id=1891

Może i jest wolny ale nie zawiera modułów szpiegowskich tak jak BearShare :stuck_out_tongue:

Człowieku nie przesadzaj programami to wykryjesz i usuniesz e-mule to /cenzura/ jak to widziałem to zygać mi się chciało sam nawet miałem (laski zainstalowały ) po tygodniu skasowałem. I macie pomoc w problemie a nie reklamować nagminnie e-mule. Ja mam tą samą wersje co ty i nie wyskakują mi problemy. Przeczyść komputer z syfu najlepiej jak usuniesz bear share i zainstalujesz jeszcze raz to samo. Odradzam instalowanie wersji z serii 6.0. Pozdrawiam :slight_smile:

Mnie śmiga BearShare Lite 5.25 bez problemów :slight_smile:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

A ja jednak będe reklamował Aresa - powód , osobiście miałem 120kB/s i tylko dlatego że mój dostawca internetu tyle daje. W rzeczywistości nie wiem ile by uciągną. Praktycznie można znaleśc wszystko (z wyjątkiem seriali) ale to mi nie potrzebne a ze względu na prędkośc i brak kolejkowania (rusza po kilku sekundach) warto go zainstalowac

Slim Lolek eMule jest najlepszym p2p, tylko trzeba mieć troszkę cierpliwości i wszystko wchodzi. Mówisz, że wolno targa? Wygrzebałem starego screena, na 2Megowym łączu tak było po paru godzinach:

eemmuwe6.th.jpg

I tak jest dzisiaj również. Dobry config i śmiga elegancko. Co do BearShare to jest syf tak jak ktoś tutaj wspomniał. naprawiałem kompa po nim u kuzyna to wiem co to jest. Idzie jakoś ale nawala równo. Sam napisałeś, że nie polecasz v6, bo dziadostwo. To co? Im starsza wersja tym lepsza? Powinno być chyba na odwrót. I wyniki szukania w obydwu prog. Porównaj sobie kiedyś.

@ro sprawdź może inną wersję? Może tutaj coś znajdziesz.

truti Czy ja wiem czy najlepszy może najpopularniejszy a to jest różnica. No niestety w tym przypadku wersja 6.0 nie wyszła za dobrze tak jak z Heros część 4. Wszystko jak podregulujesz może być zajebi**e tylko jeszcze trzeba umieć to zrobić a poza tym to se możesz na 2 mega sie bawić :smiley: . Może przesadziłem z tym rzyganiem. Ale to już jest taka sama wojna jak porównywać PESA z FIFĄ jeden woli Bear Share drugi e-mule. Prawda że syf jest ale da sie go pozbyć. @ro wybór należy do Ciebie 8)

no tak chciałem zauwazyc ze chłopak szuka odpowiedzi na problem co jest n ie tak z jego bearsherem awy robicie sobie tu pogawaendki natemat ktory program jest lepszy czytajcie uwaznie pytania

@ro. Po pierwsze polecam ściągnąć najnowszą wersje programu 6.1:

http://download.bearshare.com/BearShareV6.exe

Programy szpiegowskie odznaczasz podczas instalacji.

Po drugie nie napisałeś jaki to jest błąd. Przecież nikt wróżka nie jest.

Jakob92 eMULE jak ten program zacznie pobierac to korzenie predzej zapuszcze. Odradzam eMULE jezeli ktos nie jest cierpliwy to odrazu mówie ze dostanie niezłej nerwicy zanim cos pobierze z eMULE :mrgreen: Dlatego Proponuje Aresa—>Bardzo szybko pobiera duzy transfer i wogole. A co do BearShare wez inna wersje sobie instalnij oczywiscie wczesniej reinstala daj.

A więc odinstaluj prog. i koniecznie wyczyśc rejestry >> pobierz >> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509 i http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=39&id=2263 >>odpal prog. >> wyszukaj w rejestrze >> wpisz >> BearShare >> Zaznacz wszystko co znajdzie >> usuń I ponowna instalacja BearShare / ekspertem nie jestem ale u mnie to pomogło a poza tym sprawdzisz rejestry i odmulisz komp

mareksolak! dzięki za radę a przy okazji odmuliłem kompa

nie zgadzam się z tym. Jesli ktos chce koniecznie ściągać z Gnutelli to polecam LimeWire. Jedyny problem jest w tym, że jeśli się komp zawiesi i po zrestartowaniu włączamy LimeWire to pokazuje się komunikat, że nie można zrestartować ściąganych wcześniej plików, więc w tym przynajmniej eMule go prześciga

Ja mam taki problem. Od pewnego czasu bearshare 5.25 po kilkunastu minutach sam sie wylacza i mam taki komunikat :

.\GLibraryObjs.cpp (#1519) .\GLibraryObjs.cpp (1449) -> .\GLibraryDb.cpp (1574), unable to open database file -> .\GLibraryTransaction.cpp (77), Transaction rollback

Z tego co rozumiem, bearshare nie moze otworzyc jakiegos pliku z biblioteki, czy cos w tym stylu. Nie jest to wina firewalla bo mam go ponad pol roku, a problem wystepuje moze z 2 tygodnie, ponowne zainstalowanie programu nie pomoglo.

Co mam zrobić wg Was, poza formatem:P ??