BearShare

  1. Gdzie jest podana szybkosc?

http://img485.imageshack.us/img485/1374/betytuu5pw.png

2.Dlaczego nie moge podgladac niedokonczonych plikow ( moge tylko juz ukonczone)?

  1. szybkość - masz zakladke status…

  2. PPM i masz odtwarzaj :smiley:

Folder ze szczalka prowadzaca do niego - Download

Folder ze szczalka prowadzaca od niego - Upload

Te kolka u gory oznaczaja status polaczenia.

PS.

Bear Share posiada spyware w sobie.

ktory sledzi podczas jego dzialania wszystkie hasla wprowadzane np. do kont banklowych :stuck_out_tongue:

MOJ AVAST mnie uratuje :slight_smile:

chodzi mi o to ze jak sciagam np.kazaa to mam np.8kb/s a tu mam ile?

70 Kbps = 70kb/s? JAKI JEST PRZELICZNIK ? bo ja mam 64kb/s szybkosc moje netu.

No własnie ze nie :roll:

Wykrywają go nieliczne programy np. Pest Patrol.

A na serio , jest on dosyć niebezpieczny

Da sie z niego usunac to SPYWARE ??

mam to ale mi nic nie wykrył :lol:

dlugo sie z tym meczylem i ze strachu gdy cos sciagam bearsherem to nic innego w necie nie robie…i mam pytanie do osob ktore uzywaja tego proxa…czy wam tez przy otwierwaniu wyskakuje jakies okno z IE…z reklama lub czyms podobnym

Wlasnei to jest efekt tego Spyware.

Nie dosc ze masz ciagle popupy, to jeszcze rejestrowanie wszystkiego co robisz.

Wywal BearShare, oraz wszystkie pozostalosci po nim i zainstaluj czysty program, taki jak Shareaza, lub eMule.

Ale jak program jest WYLACZONY to jest komputer “bezpieczny” ??

Nie, nie jest bezpieczny.

Jedyna sposob na pozbycie sie go to odinstalowanie i wyczyszczenie wszystkigo po nim.

Program dziala w sieci Gnutella, dlatego polecam Shareaze, ktora rowniez dziala w tej sieci ( do tego siec e2dk, torret, ptiolet ).

Jest czysta i duzo bardziej funkcjonalna.

A w wersji BearShare PRO też to jest? Bo ja taką mam. A nie działa mi nic innego oprócz BearShare, eMule, eDonkey, Kazaa, Shareaze, jestem wręcz na niego skazany ;( :stuck_out_tongue:

mozliwe, trzeba wziac to pod uwage mozliwosc ze tez jest…przeskanuj kompa antyspywerem…

Mam Kaspersky Personal Pro 5.0.390 PL + Kerio + AdAware SE Persolnal + Spy Bot Search&Destroy i nic nie wykrywają :smiley:

Ja osobiście polecam program LimeWire. Jak narazie niemiałem z nim żadnych problemów i jest godny polecenia.