BearShare

Ściagnełem sobie z tego programu legalny film przyrodniczy chciałem zobaczyć czy to napewno te film więc skopiowałem plik z tempa do innego folderu odpaliłem do WMP, patrze słaba rozdzielczośc, przełaczam fragmenty patrze na prawie sam konec a tam już napisy jak to możliwe, mam dopiero sciagniete 80 % tego filmu. Na początku myślałem ,że może dzwieku nie ma, ale jest niewiem dlaczego/

Heheheheheh dobre określenie :wink:

Jest tak, ponieważ program BearShare, tak jak każdy inny p2p nie sicąga pliku od początku do końca bit po bicie, ale dzieli plik na kilka kawałków i ściąga je w odpowiadającej mu kolejności (zazwyczaj ma ustalone jakieś reguły, według których dzieli plik). Czyli może sciągnąc pierw koniec, potem początek, a na końcu środek pliku.

Pamiętaj że BeareShare nie pobiera plików tak jak IE od początku do końca, tylko dzieli klik na części o 256kb (lub mniej) i pobiera te które może pobrać od innych osób które ten program pobierają. Czyli w praktyce może to oznaczać że najpierw ściągniesz koniec filmu, później początek a na końcu środek.

PS: WMP nie nadaje się do podglądania pobieranych plików, lepiej skorzystaj z “AVIPreview” lub “bsplayer” który jest w http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm

Złączono Posta : 17.03.2006 (Pią) 22:23

No i znów nie byłem pierwszy, ale takie tu jest akurat forum że wszyscy się palą do pomocy! Jesteście wspaniali :wink: