BEATBOX - Co sądzisz o elemencie kultury hip-hop'u

  1. Krótko o BeatBoxie.

    Beatbox to jeden z elementów kultury hip-hop, sztuka rytmicznego naśladowania dźwięków za pomocą narządów mowy. Jest to niezwykle efektowna technika wokalna, łącząca takie elementy jak scat, wokaliza czy improwizacja wokalna z dźwiękami zupełnie codziennymi, np. kaszlaniem lub odchrząknięciami.

Temat bardziej skierowany do ludzi związanych z tą kulturą HH, ale nie tylko. Ponieważ sam nagrywam BB, chciałbym się dowiedzieć i wysłuchać wasze opinie na ten temat. Czy podoba wam się to/ czy też słuchanie tego doprowadza was do szewskiej pasji. Może ktoś z Forum nagrywa i ma jakieś swoje Bity na PC’ku (To na PW pisać).

Przeczytam każdą opinię na ten temat.

P.S ~ Witheld*

Beatbox na tak! Tylko dzięki niemu można spokojnie siedząć na ławeczce fristajlować :wink: Jak ja to kocham :mrgreen: Tymbardziej ze lato idzie. Znowu sie zacznie melanzowanie przy beatboxie i fristajle. Oczywiście dobry beatbox :wink: chłąmu ni etrawie… :x

chamstfo! Jesli nie masz nic do powiedzenia to zamknij ten głupi ryj bo tu wszystkich denerwujesz jak Ci cos nie pasuje to won z tąd.

Sory poniosło mnie ale ten debil juz mnie dzisiaj zdenerwował.

A co do BeatBox’u lubie to sporo osób których znam robvi to bardzo fajnie, ja osobiscie umiem naśladowac tylko BAS !!

TAKIE TEKSTY TO NA PW :twisted:

A może ktoś nagrywa BB i chciałby się wymienić nagrywkami ?