Będzie tańszy Xp?

(Klajstus) #1

Skoro Vista zeszła do ceny XP Home, mam pytanie, czy to logiczne? Dla mnie nie. Więc może ktoś się orientuje, czy Xp zejdzie w dół, czy utrzyma się powyżej 300 zł?

(Bartek) #2

Wątpię gdyby tak miało by być już by było, nie ma co liczyć na spadek ceny.

(pysiu) #3

bedzie tak jak z 98 z ebył w cenie oemu xp home

:wink: w sklepach

(hevet) #4

Albo podrożeje,żeby ludzie "przesiadali" się na Vistę. :stuck_out_tongue:

(Darklife) #5

To by nie miało sensu... Tak jakby PS 2 miało teraz kosztować 2500zł, a PS3 1800 - tylko po to, żeby ludzie kupowali nextgena :?

Myślę, że stanieje, jest to kwestia czasu...

(hevet) #6

Nie ma co porównywać systemu do konsoli,tak sobie tylko myślę,bo zapewne sprzedaż XP nie spada wiadomo jak to jest z Vistą na razie.

(Darklife) #7

Ciekawe kto kupuje system operacyjny... 90 procent osób ma już system od kilku lat, a 9 procent ściągnęło z internetu... Może jeden procent kupuje XP, chociaż wątpię...

(Robinn1) #8

napewno stanieje

ale ja jednego nie rozumiem dlaczego wszyscy tak podniecają sie vistą? ja jestem ciagle na xpku i mi to nie przeszkadza... czy ja jestem jakis staromodny czy co? :confused:

(Darklife) #9

Ja Visty chyba wogle nie kupię :smiley: . Mam 800zł i kasę wolę dać na konsolę a nia na pecet, który za parę miesięcy znowu będzie potrzebować Upgradu... :stuck_out_tongue:

(iGreq) #10

XP nie stanieje, poniewaz było by to nie korzystne dla Visty. 8)

(Maciejboss) #11

raczej nie stanieje bo jeszcze dużo ludzi nie ma sprzętu żeby Vista dobrze chodziła

(Marcinbittel) #12

Stanieje jak już nie będzie wspierany :smiley: .

(Szymon Stępniewski) #13

Założe się że nie stanieje :slight_smile:

(Members92) #14

No witaj w klubie bo ja też tego nie rozumiem.Co ludzie w tej Viście oprócz ładnych fajerwerkow widzą ?

A propo czy XP stanieje to nie wiadomo.Możemy tak sobie gdybać.

Pożyjemy zobaczymy.

Jak stanieje to dobrze a jak nie to ciort z nim :stuck_out_tongue: