Będzie tańszy Xp?

Skoro Vista zeszła do ceny XP Home, mam pytanie, czy to logiczne? Dla mnie nie. Więc może ktoś się orientuje, czy Xp zejdzie w dół, czy utrzyma się powyżej 300 zł?

Wątpię gdyby tak miało by być już by było, nie ma co liczyć na spadek ceny.

bedzie tak jak z 98 z ebył w cenie oemu xp home

:wink: w sklepach

Albo podrożeje,żeby ludzie “przesiadali” się na Vistę. :stuck_out_tongue:

To by nie miało sensu… Tak jakby PS 2 miało teraz kosztować 2500zł, a PS3 1800 - tylko po to, żeby ludzie kupowali nextgena :?

Myślę, że stanieje, jest to kwestia czasu…

Nie ma co porównywać systemu do konsoli,tak sobie tylko myślę,bo zapewne sprzedaż XP nie spada wiadomo jak to jest z Vistą na razie.

Ciekawe kto kupuje system operacyjny… 90 procent osób ma już system od kilku lat, a 9 procent ściągnęło z internetu… Może jeden procent kupuje XP, chociaż wątpię…

napewno stanieje

ale ja jednego nie rozumiem dlaczego wszyscy tak podniecają sie vistą? ja jestem ciagle na xpku i mi to nie przeszkadza… czy ja jestem jakis staromodny czy co? :confused:

Ja Visty chyba wogle nie kupię :smiley: . Mam 800zł i kasę wolę dać na konsolę a nia na pecet, który za parę miesięcy znowu będzie potrzebować Upgradu… :stuck_out_tongue:

XP nie stanieje, poniewaz było by to nie korzystne dla Visty. 8)

raczej nie stanieje bo jeszcze dużo ludzi nie ma sprzętu żeby Vista dobrze chodziła

Stanieje jak już nie będzie wspierany :smiley: .

Założe się że nie stanieje :slight_smile:

No witaj w klubie bo ja też tego nie rozumiem.Co ludzie w tej Viście oprócz ładnych fajerwerkow widzą ?

A propo czy XP stanieje to nie wiadomo.Możemy tak sobie gdybać.

Pożyjemy zobaczymy.

Jak stanieje to dobrze a jak nie to ciort z nim :stuck_out_tongue: