Benchmark 2006

(Patricko) #1

Witam.

Własnie sie ukazała najnowsza wersja znanego wszystkim Benchmarka.

No i jak sie domyslacie ciekawi mnie ile kto mial punktów :wink:

Ja jak narazie odpalałem go tylko raz na roz. 1280x768

No i miałem ogólnie z podstawowych testwów koło 2500-2600 punktów.

Już nie pamiętam dokładnie.

Nieco mało :frowning:

Ile wy macie ?

(M a x) #2

jeszcze sie nie zamieniłem na rozumy żeby instalowac pół giga program zeby sobie sprawdzic ile mam punktów :smiley:

(Bażant) #3

Ja też :stuck_out_tongue: Po co mi to? Ważne, że do tej robty co robie mi wystarcza :slight_smile:

(Zbych ) #4

Prosze nie pisz takich głupot , po pierwsze program odpala sie na minimalnej rozdzielczosci 1280x1024 i nie ma mozliwości jej zmienić, po drugie nie napisałeś na jakim sprzecie go odpaliłeś (karta grafiki , procesor i pamięć) program przeznaczony jest prawie wyłącznie do testowania grafik w podwójnym uładzie , nie mówie że nie można go odpalić na słabszym sprzęcie, na moim P4 3 Ghz , radeon 9550 , 512 Mb pamięci dual , ani nie dygnął , czarny ekran i tylko twardy reset skuteczny

PS.

Max nie pół giga tylko ponad 1 po zainstalowaniu

I jeszcze do Patricko przydał by sie jakiś scrin aby uwiarygodnić twój wynik, bo bez tego to kazdy może sobie pisać ile to wyciągnął.

(Patricko) #5

Hmmm...

Skoro mowie ze mialem tyle tzn ze mialem tyle.

Po co mialbym klamac ?

Sprzet:

• AMD Athlon64 3200+ Venice

• Gigabyte K8NXP - SLI

• Gigabyte 6600GT GV-3D1

• 512x2 RAM "Corsair"

no i reszta to juz mniej potrzebna jest do rozeznania.

No i screen ze moge miec 1024x768.

A z wynikiem wrzuce jak odpale kolejny raz benchmarka.

ut5k2ynlo45j95ozm.jpg

PS. Jesli komus sie topic nie podoba to poprostu nie piszcie w nim :?

(Madafaker) #6

Jeszcze tylko do kompletu brakuje informacji o cenie jaką zapłaciłeś za pełną wersję tego programu ?? :roll:

(Patricko) #7

20.00$

Przy zakupie zestawu mojego zestawu ( karta + plyta glowna ), dostalem znizke na przesylke co wyszlo mnie naprawde malo :slight_smile:

Moze uznacie mnie za dziwaka....no ale coz....to juz wasza sprawa.

(M a x) #8

Tylko przypatrz sie dokładnie testom połowa nie została wykonana ponieważ masz za cieką karte - i czym sie tu chwalić poczytaj szczegółowo wypowiedz Zbycha to sie dowiesz to i owo do jakich kart graficznych to jest test

(Madafaker) #9

lxjv4hkut6bojk6v.jpg