Benchmark 2006

Witam.

Własnie sie ukazała najnowsza wersja znanego wszystkim Benchmarka.

No i jak sie domyslacie ciekawi mnie ile kto mial punktów :wink:

Ja jak narazie odpalałem go tylko raz na roz. 1280x768

No i miałem ogólnie z podstawowych testwów koło 2500-2600 punktów.

Już nie pamiętam dokładnie.

Nieco mało :frowning:

Ile wy macie ?

jeszcze sie nie zamieniłem na rozumy żeby instalowac pół giga program zeby sobie sprawdzic ile mam punktów :smiley:

Ja też :stuck_out_tongue: Po co mi to? Ważne, że do tej robty co robie mi wystarcza :slight_smile:

Prosze nie pisz takich głupot , po pierwsze program odpala sie na minimalnej rozdzielczosci 1280x1024 i nie ma mozliwości jej zmienić, po drugie nie napisałeś na jakim sprzecie go odpaliłeś (karta grafiki , procesor i pamięć) program przeznaczony jest prawie wyłącznie do testowania grafik w podwójnym uładzie , nie mówie że nie można go odpalić na słabszym sprzęcie, na moim P4 3 Ghz , radeon 9550 , 512 Mb pamięci dual , ani nie dygnął , czarny ekran i tylko twardy reset skuteczny

PS.

Max nie pół giga tylko ponad 1 po zainstalowaniu

I jeszcze do Patricko przydał by sie jakiś scrin aby uwiarygodnić twój wynik, bo bez tego to kazdy może sobie pisać ile to wyciągnął.

Hmmm…

Skoro mowie ze mialem tyle tzn ze mialem tyle.

Po co mialbym klamac ?

Sprzet:

  • AMD Athlon64 3200+ Venice

  • Gigabyte K8NXP - SLI

  • Gigabyte 6600GT GV-3D1

  • 512x2 RAM “Corsair”

no i reszta to juz mniej potrzebna jest do rozeznania.

No i screen ze moge miec 1024x768.

A z wynikiem wrzuce jak odpale kolejny raz benchmarka.

ut5k2ynlo45j95ozm.jpg

PS. Jesli komus sie topic nie podoba to poprostu nie piszcie w nim :?

Jeszcze tylko do kompletu brakuje informacji o cenie jaką zapłaciłeś za pełną wersję tego programu ?? :roll:

20.00$

Przy zakupie zestawu mojego zestawu ( karta + plyta glowna ), dostalem znizke na przesylke co wyszlo mnie naprawde malo :slight_smile:

Moze uznacie mnie za dziwaka…no ale coz…to juz wasza sprawa.

Tylko przypatrz sie dokładnie testom połowa nie została wykonana ponieważ masz za cieką karte - i czym sie tu chwalić poczytaj szczegółowo wypowiedz Zbycha to sie dowiesz to i owo do jakich kart graficznych to jest test

lxjv4hkut6bojk6v.jpg