BENQ 19" LCD X900 i LG W1952TQ-PF 19" - Opinie

Witam. Jak w temacie, proszę o opinie posiadaczy lub z osobami , które miały styczność z tymże sprzętem :

http://www.agito.pl/19/benq_19_lcd_x900.351.328435.html

Komputer głownie wykorzystuje do gier, ale i nierzadko zdarza mi się obejrzeć film :}

Aha i jeszcze jedno pytanie : Jest możliwość regulacji tego LCDka w pionie i poziomie ? Jeżeli tak to czy zakres regulacji jest wystarczający… ? Pytam się, bo gdy będę chciał coś obejrzeć, czy też zagrać na leżąco to czy nie będzie żadnych problemów :slight_smile:

Pozdro i dzięki za odpowiedzi !

Edit.

Proszę także o opinie na temat LG W1952TQ-PF, koledzy poniżej przekonali mnie jednak do panoramy :}

Czemu nie chcesz monitora panoramicznego skoro lubisz oglądać filmy :?:

Pomyśl nad np. Samsung SM931BW.

Lubię oglądać filmy, ale lubię także grać :slight_smile: A monitor panoramiczny to rozdzielczość rzędu 1680x1050, karty nie mam zbyt mocnej (GF 8600GT 256 mb GDD3), więc kupowanie monitora przy takiej karcie chyba mija się z celem (?) Tak przy okazji to mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się ma rozdzielczość do płynności gry, np. przy mojej karcie ? Zastanawiałem się nad kupnem panoramy, ale boję się, że rozdzielczość przerośnie moją kartę… :stuck_out_tongue:

Pzdr i czekam na odpowiedzi.

Weź LG W1952TQ-PF

Ma funkcję “4:3 w panoramie” która w razie problemów z wydajnością pozwoli powrócić do standardowego “kwadratu”

Tu masz reckę tego modelu (wprawdzie 22", ale to ten sam monitor)

Ja też kilka dni temu nie mogłem się zdecydować pomiędzy tym LG a Samsungiem 931BW, ale ostatecznie wybór padł na LG. Już go zamówiłem (nie mogę się doczekać ^^)

mateq

Ten LG wygląda rewelacyjnie, szczególnie podoba mi się ta funkcja 4:3 w panoramie, nie miałem pojęcia o czymś takim :slight_smile: No i cena jak najbardziej ok.

Więc może napisze ktoś parę słów o LG W1952TQ-PF 19" ? Po co zakładać inny temat ? :slight_smile:

http://www.agito.pl/19/lg_19_lcd_w1952t … 1QodKymbtw

W dniu 09.07.2008 , o godzinie 8:38 został dopisany post przez 9PAVO1

To może up.