Benq siemens c81 kolejny problem!

(Jaguar5) #1

Witam!

Mam kolejny problem z tym zrytym telefon podczas odbierania sms nie wyskakuje mi to na tapcie i nawet nie ma dzwienku ze sms dostalem! Musze wchodzic w menu kilkac na odebrane i sam sie domyslac czy cos dostalem jak temu mam zaradzic???????????

(Macio117) #2

O matko to jest ten złom co ja miałem :o

On ma cechę jedną:

• Ma ukryte usterki

Powiem ci coś.

Nagrywaj kilka razy max 15 kamerą.

I po 29 sekundach będzie ci się wyłączała przy komunikacie "Wystąpił Błąd".

I zobacz tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=#714978

A co do twego problemy to spróbuj zresetować wszystkie ustawienia(fabryczne ustawienia).

Pomogło???

(Senshiro) #3

Może to nie jest związane bezpośrednio z tematem, ale dotyczy Benq Siemensa... Wiecie, że ten koncern ogłosił upadłość? Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, jakie to ma konsekwencje, to dostępny jest artykuł.

(Kutar 0) #4

Po pierwsze problem moze powodować bardzo zapełniona pamięc telefonu. Optymalny poziom zapełnienia pamieci to ok. 50 % . Powyżej mogą rodzic sie rozne problemy.

Proponuję także zdefragmentować pamięć. Rozwiązuje to wiele problemów. Defragmentator powinien być gdzieś w ustawieniach.

(Jaguar5) #5

ja mam dużo piosenek czy jesli zdeefragm,etuje pamiec znikną mi one?

(Kutar 0) #6

A wiesz wogole co to jest defragmentacja?? To NIE to samo co formatowanie;] Nic nie zniknie...

(mareksolak) #7

A defragmentacja jest w ogóle możliwa?

(Kutar 0) #8

W Siemensach na pewno;]

(Jaguar5) #9

jest tylko formatuj kartę!

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 17:37

jest formatuj kartę

formatuj dysk

wysuń kartę

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 17:39

aha jets jeszcze takie cos :

For master reset: unplug SIM card, restart and enter *#9999#

(Kutar 0) #10

menu > ustawienia >ustawienia aparatu (telefonu)

i po kolei co tam masz??

(Jaguar5) #11

:smiley: naprawiłem nie działało bo karta była zakurzona moze to wydawać się śmieszne ale to prawda!