Benq-Siemens C81

Witam! Zdecydowałem się kupić telefon Benq-siemens C81. Nie wiem jeszcze czy kupić go w sklepie za 550 zł czy wsiąść go na abonament- jeszcze się zastanawiam. Mam jedno pytanie odnośnie tego telefonu. Jeżeli chce zgrać do telefonu filmiki/teledyski/mp3 za pomocą kompa to potrzebuje w nim Bluetooth. I teraz mam dylemat. Nie wiem czy kupić Bluetooth na USB czy może zwykły kabel na USB? Bo czytałem jeden komentarz osoby, która posiada ten telefon i napisała, że wszystko wgrywa przez Bluetooth ale jak chce MP3 wgrać to nie widzi telefonu i martwię się żebym też tak nie miał. I co jest szybciej zgrywa Bluetooth czy kabel?

kabel

lepiej za kasę. Masz wtedy rózne promocje. Ja mam w Simplusie i np ty byś musiał płacić co miech te 50 zł a ja wrzucam 100 zeta na pół roku z czego mi starcza na 4 miechy :mrgreen: Ale się opyla. NIE MASZ KASY NIE DZWONISZ. RÓŻNIE TO W TYCH CZASACH BYWA Możesz np wyjechać za granicę . a JAK NIE BĘDZIESZ BULIŁ ABONAMENTU TO CI KARĘ NALICZĄ.

zdecydowanie kable ale na COMa a nie na USB. Tym na com będziesz mógł też wgrywać softa i jest bardziej funkcjonalny. Kabli na USB są dwa rodzaje: DCA-510, nim wgrasz softa itp, a drugi to DCA-540 nim sobie tylko będziesz mógł przesyłać tapetki, dzwonki itp

Witam takie pytanko bo nie wiem czy poprzez BT wgram nowe oprogramowanie do C81? I czy wiecie może zka sciągnąc te oprogramowanie oryginalne bo te z orange jest lipne i dlatego sa problemy z fonem.Jak co to jaki dokładnie kabel USB trzeba do tego telefonu aby zmienic softa??