BENQ-SIEMENS EF81 czy EL 71

Witam

Zamierzam kupić jeden z tych telefonów i chciałbym wiedzieć co o nich sądzicie i jeżeli można to niech ktoś zamieści zdjęcia i filmy robione tymi telefonami, bardzo byłbym wdzięczny :slight_smile:

Polecam EF 81, lepsze oprogramowanie, stabilniejszy,

640 * 480 : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8f … 0a81a.html

Ps. Marka : Benq - Siemens, jest całkowicie inna niż Siemens, także nie musisz sie obawiać, różnych dziwnych objawów w telefonie.

Zgadzam się. Dodam że Siemens miał wpadkę z serią 6X (błędy w oprogramowaniu), ale natychmiast je NAPRAWIŁ tylko leniwi i tępi ludzie zamiast dać telefon do serwisu w celu wymiany oprogramowania woleli narzekać na telefon. Dodam że tą operację można było szybko i bezproblemowo wykonać w domu i to za darmo! Stąd ta zła opinia o Siemensie.

A możesz jeszcze jakiś filmik zarzucić :slight_smile:

tepi to byli ale ludzie z siemensa bo wpadka to była i to nie jedna. a jesli ktoś w firmie kupuje 20 czy 50 komórek dla swoich przedstawicieli handlowych to liczy na to że bedą one niezawodne i bedą pracowały an siebie a nie leżały co miesiąc przez miesiąc w serwisie :mrgreen:

były to najbardziej zawodne telefony i nawet spółka z benq im nic nie pomogła. jak dla mnie telefony siemens oraz benq siemens to porażka na całej linii, głównie ze względu na wadliwe oprogramowania

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ … 72540.html

Złączono Posta : 16.08.2007 (Czw) 19:04

jakbys chciał wiedzieć to siemens ma nie tylko złą opinie jeśli chodzi o komórki ale także o maszyny sterownae numerycznie i to nawet w samych niemczech, zresztą to firma któa dorobiła sie na obozach koncentracyjnych i całe szczęście że wypadła z tej branży

No nieźle :?

dobra ja jeszcze mam pytanie co do tego EF81 czy ma lampke błyskową i czy da się mp3 ustawic na sms :?:

Mam siemensa [C75] od okołu 2lat i ani razu nie bym w serwisie. A wypadł mi tyle razy że nie powinien już działać. Nie wiem dlaczego wszyscy się uparli że siemens jest taki i owaki. Nokiafan > all

Co do EF81 koniecznie musi mieć softa v.58 reszta jest jakaś nie teges :). I nie ma lampy błyskowej.

Nie ma lampy błyskowej / Da się ustawić dzwonek mp3 na sms.

grzesiek82 a wiesz że firma Nokia na początku swego istnienia zajmowała się przemysłem gumowym i robiła kalosze?? Taka jest prawda. Siemens to była świetna marka tylko dla tych co umieją się posługiwać komórką. Miałem 4 Siemensy i żaden nie był w serwisie. Znam opinie o tych fonach, bo mam swoje forum o siemensach i jestem modem na jednym.