Benq-siemens s88 - mp3

chciałbym kupić ten telefon http://www.allegro.pl/item190922129_now … _cl71.html

`jako że nie miałem nigdy telefonu z mp3 chciałłlbym zapytać jak działa ten odtwarzacz ?

moge wybierać jaka piosenka ma lecieć w danym momencie?

moge no w połowie piosenki zmienić na inną??

+da sie ustawić mp3 jako dzwonek??

Poczytaj google czyni cuda :lol:

Tylko jak ci się cos zepsuje w tym fonie to może być ciężko z naprawą.

Komis jest :stuck_out_tongue: czy tak trudno myślec :lol:

myśl myśl, dobrze ci zrobi :stuck_out_tongue:

Napisałem, że może być cieżko z naprawą bo koncern Benq-Siemens ogłosił upadłość.

mp3 nie da sie przewijać ? czyli caly czas bedzie leciała muza od poczatku i np żeby sie dostać do ostatniej piosenki to bede musiał przesłuchać wszystkie poprzednie ?

i co znaczy ze benq-siemens ogłosił upadłość ? nie będzie już częsci do tego ?? a w ogole siemens jeszcze bedzie czy nie?

Złączono Posta : 03.05.2007 (Czw) 20:35

to jak ogłosili upadłość to opłaca sie go w ogole kupować ? może coś innego z aparatem 2.0 piskeli za taka cene?

I co z tego? Serwis jest zapewniony:P

BenQ Mobile w ogóle kupił dział telefonów komórkowych Siemensa, Siemens już nie ma od 1 października 2006 (wtedy właśnie zawarto transakcję). No a jak wiadomo rok później upadłość.

Telefon BARDZO opłaca się kupić bo jest dobry i tani. Obniżki cen wywoałane zapewne zostały przez upadłość.

czyli w sumie opłaca sie kupić? ale jak bede miał 3 pliki mp3 na komórce to żeby przesłuchac ten ostatni musze najpierw odsłuchać 2 poprzednie ? uciążliwe zwłaszcza jak sie wgra około 50 kawałków :confused:

Siema.

Najlepiej kupić Sony Ericssona K750i poniewaz spełnia twoje wszystkie wymagania a i tak juz malo kosztują bo sam takiego mam.

Pozdro. :mrgreen:

Co prawda nigdy nie byłem posiadaczem tego telefonu, ale w takie coś ciężko jest uwierzyć. Daj spokój, jaki sens miałby producent komórki tworząc takie rozwiązanie… Na Twoim miejscu patrzyłbym na to z przymróżeniem oka. Mało to błędów jest w serwisach informacyjnych?

a S88 nie? Jakby nie patrzeć to pod względem funcjonalności jest nawet nieco lepszu: 16x zoom, szkoda tylko, że cyfrowy;/

BS S88 jeszcze mniej, przed ogłoszeniem upadku był dwa razy droższy od SE K750i, a teraz proszę…

aaa, no fakt, ty go masz więc wszyscy muszą go mieć, racja :stuck_out_tongue:

Własnie dlatego opłaca się go kupować bo jego ceny poszły w dół.

Szczegóły dot. odtwarzacza mp3 w S88 masz na forum http://www.telepolis.pl oraz http://www.s88.ok1.pl

http://www.youtube.com/watch?v=7Cje9cqyBuo obejrzyjcie ten filmik … dobrze widze :D? koleś przełącza kawałki :D:D?

Nie rozumiem… Co w tym dziwnego? :roll:

Czy gdziekolwiek jest napisane, że nie można przechodzic między mp3?

Przecież napisałem, gdzie możesz nt tego telefonu dowiedzieć się wszystkiego ze szczegółami - mnie jako jego użytkownikowi nie chce się po raz enty pisać tego samego.

spoko to juz wszystko wiem na temat tego telefonu thx za pomoc :slight_smile:

Nie badż taki mądry s88 kupuje se moj kolega, kupije se takiego bo malokosztujom ale i tak duzo brakuje mu do K750i i nie cwaniakuj.

Może jakieś konkrety?

brak radia

-brak irdy

-2 razy krótszy czas czuwania(to chyba z jeden dzień trzyma)

-ten wygląd taki bezpłciowy-nijaki Confused

-mniej pamięci wbudowanej

-upadłość benq

-SE to SE …sprawdzony

Hmmm… zgodziłbym się najwyżej co do dwóch, a tak już do końca to co do jednego:

  • brak radia, no OK tu się mogę zgodzić, jednak nie znam za wiele osób, które słuchałyby radia w komórce, odtwarzacza MP3 tak, ale radio… no w sumie zależy;

  • brak irdy - irda to przeżytek, teraz właściewie już w tych najtańszych telefonach montują Bluetooth i w zasadzie każdy z tego korzysta, osobiście dziwię się, że BT nie wyparł jeszcze całkowicie irdy (przynajmniej w przypadku komórek);

  • czuwanie - tu się jedynie zgodzę w 100% (ale z tym dniem nie przesadzajmy:P

  • pamięć - a o kartach nie słyszałeś?

  • upadłość - no i co z tego? Serwis jest, telefony tanieją - same plusy;] A swoją drogą to cały czas BenQ wypuszcza nowe modele pod marką BenQ-Siemens;

  • a to ostatnie to może lepiej przemilczmy, wypowiedź nie na poziomie;

Acha, i na koniec postaram się rozwiać wszelkie niejasności:

  1. nie pracuję ani dla BenQ’a ani dla Siemens’a

  2. posiadam osobiście SonyEricsson D750i

A moja wypowiedź, to tylko (mam nadzieję) w miarę obiektywne zdanie

Teraz również dochodzi punkt… " Gdzie kupić części ? " Jesli już po gwarancji.

Radia ja słucham częściej niż mp3. Dlatego wybieram zawsze telefon z Radiem który ma opcje RDS …

O kartach słyszałem ale po prostu podaje różnice samych telefonów.

Tak samo z irdą :slight_smile:

O jakim telefonie mowa? :shock:

Informuję, że trzebaby się BARDZO postarać by zajechać baterię w 1 dzień. BenQ-Siemensa S88 posiadam od jakiegoś czasu i nawet testując go na maksa (gierki, mp3, bluetooth, rozmowy itp.) “nie udało mi się” go wykończyć w 1 dzionek :?

Pewnie K750i ma lepsze ubateriowienie ale mówimy tu o S88 a ten telefon trzyma średnio 3 dni (wszystko oczywiście zależy od intensywności użytkowania, niektórym trzyma nawet więcej).