Beta GTA IV na PC - już jest?!

Wczoraj przeglądałem neta i trafiłem na kilku stronach na niby GTA IV na PC podobno to jest wczesna wersja Beta. Obraz rzekomo tej płytki zajmuje coś koło 9 GB. Co o tym myślicie? Stronki nie będę podawał bo jest zakaz reklamowania nielegalnych stron :stuck_out_tongue:

PS. Jak to jest z legalnością można takie coś sciągnąć legalnie czy nie?

Jeśli GTA 4 jest na PC za darmo oczywiście możesz ściągać. :stuck_out_tongue:

PaPuX , no właśnie nie wiem czy można legalnie ściągnać bo nie mam żadnych praw tzn . umów podpisanych z firmą Rockstar do korzystania z tej gry.

nie ma oficjalnej bety tej gry, tak jak nie było oficjalnych wersji beta poprzednich części. To co tam jest to albo jakaś płytka zapełniona szkodliwym oprogramowaniem albo (jak w przypadku konsoli, ale to by było za wcześnie) wykradziona płyta z serwerów Rockstar.

raczej wielka ściema jeszcze gry niema na x360 a już beta na blachę??raczej worek wirusów-a morze gwiazdka w tym roku wcześniejsza??? sam bym zaryzykował żebym miał ten adres(haha)

onimusza666 , już jest od 29 kwietnia…

  • R* nie wydawał nigdy bety

  • strony sobie jaja robią

  • R* narazie nic nie wspominał że mają wydawać GTA4 na PC

  • R* już zaczął prace nad GTA5 i pewnie na PC nie będzie, bo będzie tak samo jak z Crysisem gdzie stracili kasę przez piratów i po co mają niby tak robić

chylę czoło fakt już jest praca-dom-praca człowiek nie wie co w trawie piszczy pewnie zagram.na razie poluję na turoka POZDRO

onimusza666 , polujesz na toruoka? Turok także już jest :stuck_out_tongue:

Muszę Cię przyjacielu rozczarować, R* ma zamiar wydać czwórkę na blaszaki ;). Śledzę losy GTA od początku :wink:

taa to pokaż potwierdzenie R* że mają wydać na PC, tylko nie pokazuj mi jakiś stron które same sobie to napiszą

Nie rozpowszechniaj fałszywych informacji.

Od samego początku GTA IV miało być tworzone tylko pod konsolę.

Zawsze jakąś nadzieje PC’towcy mogą mieć, ale póki co R* nic nie mówiło o wersji na PC szczególnie teraz kiedy zaczęli już projekt GTA V

GTA IV jest możliwe na PC i na 99% wyjdzie! Zapytacie dlaczego sądzę ze wyjdzie bo silnik z ps3/xbox360 jest już w tej chwili przestarzały :slight_smile: Komputery mogą ją pociągnąć…

Konfig kompa który według mnie pociągnie GTA IV :slight_smile:

Procesor: Intel Core 2 Quad @ 3.5GhZ (L28MB)

Pamięć: 3GB (na samą grę!) (min.800MhZ)

Karta graficzna/karty graficzne: GF9800GTX_512/GF9600GTS_512x2 o GF260GTX niepisze bo to uciągnie nawed Crysis na FullHD

System: Windows Vista powyżej Basic

no i dysk 20GB~30GB

Co do bety to były słuchy że wyciekła z serwera R* ale czy to prawda… Oby :slight_smile:

lukasz_xd ,

,

,

hahaha weź się schowaj i postukaj się w głowę…

Nie wiem ile osób ma takiego potwora :expressionless:

Wiesz doskonale ze w tej chwili ma mało ale do końca tego roku będzie miać takie “potwory” duża część ludzi, a jak było z Crysis albo z FarCry też ludzie mówili że te konfigi są z kosmosu! (coprawda do Crysisi 2 będzie potrzebna taka “maszynka” no i GF z rdzeniem G10 do FullHD)

3GB na samą grę są uzasadnione bo gra korzysta z pamięci do skopiowania w nią tekstur (podstawowych), a obserwując schemat plików z XboX360 moge stwierdzić że tekstur jest 3 razy więcej niż 3GB :slight_smile:

Procesor musi być 4rdzeniowy, ponieważ 2 rdzeniowy nie podołał by przesyłowi instrukcji a przy rozdkładzie na 4 zmienia się to diametralnie.

Karta graficzna~ wystarczy do brazu HD który może być w tej grze :slight_smile: No i wbudowana karta fizyki (już wpełni obsługiwana)

Sam sie postukajw głowę :stuck_out_tongue: :idea:

Jesteś jakimś przedstawicielem R*?? Czy jaja sobie robisz??

Wyjdzie albo nie, póki co nie wyjdzie. Koniec kropka.

Gra wykorzystuje XBOX 360 w około 70%.

Xbox 360 posiada moc obliczeniową na poziomie 115,2 GFLOPS może przetworzyć 500 milionów wieloboków na sekundę.

moduł ALU 48-wektorowy

Moduł ALU 48-skalarny

16 modułów Texture Fetch

16 modułów interpolacji

16 modułów Vertex Vetch z programowalnym mozaikowaniem

Specjalny moduł sterowania przepływem cieniowania

Niestandardowa szybka karta EDRAM

Jelśli chcesz pograć płynnie na PC tak jak na konsoli czyli FULL-HD 1080p + dolby surround 16x AA + antyaliasing potrzebujesz potwora PC za min 4000zł.

Karta graficzna która by pociągła GTA IV na minimum kosztowała by ok 700zł.

Konsola kosztuje teraz nowa 640zł.

Więc po co ładować w blaszaka jak można mieć dodatkowo odtwarzacz MP3, JPG, DIVIX, XVID, WMV FULL HD i konsole nowej generacji.

Ja osobiście mam XBOX 360 do gier a kompa do neta. Piękne połączenie :lol:

Znalazłem nowe żódło. Torrenta w którym jest obraz .iso możliwe, że ktoś w jakis magiczny sposób przerobił GTA z konsolki na PC’ta :smiley:

ta chyba kupe zrobił w majty :stuck_out_tongue:

i tak powinn być :smiley: sam miałem czekać kiedy GTA wyjdzie na PC bo wcale nie miałem ochoty kupować jakiegoś tam xboxa(teraz wiem jaka to wspaniała rzecz :smiley: ) ale wiele osób udowodniło mi ze tej gry na pc nie będzie , a teraz sam mam taki uklad jak PaPuX czyli Xbox do gier a komp do neta i innych pierduł

i znowu masz rację Turok jest jak i RSvegas2-na które też poluję ale nie w moim miasteczku(EŁK)zobacz na http://www.akma.pl przekonasz się co unas można dostać -powiesz-zamów w ultimie albo innym sklepie internetowym ale jak pracuje się do 16. w domu jest sie o 17 i mieszka się w lesie(gajówka) to nie zamawia przez pocztę bo listonosz pocałuje klamkę.druga rzecz to taka że nie napalam się na każdą grę wpierw wolę o niej zebrać opinie lub zagrać w demo bo można się rozczarować jak w moim przypadku Crisisem lub Gers of war które mam ale aż tak wcale mi się nie podobają!!NO ALE TO RZECZ GUSTU.

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 20:36 został dopisany post przez onimusza666

dla mnie to też bajka -jak to będzie działało? -mam super kompa-wrzucam płytkę od x360 -i co gram?-bzdura-może emulator x360?-jak będzie działał jak emulator do ps2 to niech go sobie wsadzą…mam emule ps2 i z 50gier działa mi jedna i to nie tak jak bym sobie życzył a procek core duoE6850(3ghz)grafika G-force8800gts. 640mb do słabiaków chyba nienależy???

Zgadza się.

Problem z PS2 jest taki że 32bit procesor musi emulować 128bit, więc wąskie gardło sie zapycha chociażby nawet na 4-rdzeniowcach bo poprostu ilość instrukcji przewyższa w PS2 po dziś dzień instrukcje które może wykonać procesor w PC.

Emulator na X 360 może kiedyś powstanie jak w komputerach będą montowane 8-rdzeniowce i konsola zostanie złamana, lecz API jakim posługuje się XBOX 360 to zmodyfikowane sterowniki komputerowe i directx 9 oraz 10. Zunifikowane architektury procesora są bardzo podobne do PC.

Wystarczy że tak mocne sprzęty jak przedstawił lukasz_xd staną się standardem to emulacja może być całkiem możliwa i bardzo prosta do przeprowadzenia.