Beta Nortona AntiVirusa 2006

Nie wiem co tutaj jest napisane bo nie znam za bardzo angielskiego :oops: w każdym razie czy mógłby ktoś to przetłumaczyć?? cos tutaj pisze o wersji Beta Nortona AntiVirusa 2006

Tłumaczenei z English Translatora (nawet całkiem zrozumiałe :slight_smile: )

AntiVirus Norton 2006 Wersji Oceny dobra dla Windows 2000 / XP Teraz Uchwytnego.

Oficjalna Beta Norton’a Antivirusa 2006

ftp://ftp.symantec.com/misc/sabu/nav_be … _2006b.exe

Na stronie Symantec’a trzeba się zarejestrować, żeby uzyskać numer seryjny :slight_smile:

to jest wersja ilu miesięczna??

a rejestrowac trzeba się na stronie polskiej czy innej?

Złączono Posta : 27.07.2005 (Sro) 19:33

no dobra w tej chwili to instaluje, jak mi się spodoba to napiszę wam recenzje z tego av

Złączono Posta : 27.07.2005 (Sro) 19:55

hmm, i widze małe rozczarowanie, po pierwsze wersja jest 15 dniowa, po jeśli chodzi o resztę to tak: ma wbudowany modół antyspyware , chroni nasz komputer i przed wirusami i przed spyware, doszła nam opcja norton protection center gdzie nas informuje dodatkowo na pasku koło traya że nie przeprowadzilismy np. pełnego skanu kompa, na pulpicie pokazała się dodatkowa ikonka do zgłaszania bugów i problemów z wersja testową, na dodatek przy instalce były dodatkowe porblemy. to znaczy: przed zainstalowaniem wresji 2006 miałem oddzienie antyvira 2005 pl i firewalla, odinstalowałem antyvira bo nie mogłem wersji 2005 updatowac, i co się okazało , cały czas wyskakiwały błędy typu że mam dalej zainstalowane oprogramowanie nortona, otórz wersji 2005 przeszkadzał po prostu firewall, dopiero po odinstalowaniu firewalla mozna było spokojnie zainstalować wersje 2006, tak że narazie nie polecam tej wersji nortona, ostatnia baza wirusów z 12 lipca, późniejszej nie ma, a na moim nortonie 2005 miałem wersję bazy wirów z 25 lipca, tak więc wersj a2006 jest lekko zacofana, włąsnie odinstalowywuje ją , sdzkoda nawet tego ściagać