Bez płyty w cdrom windows sie nie włącza

Witam mam problem z błędem BOOTMGR podczas włączania windowsa. Postanowiłem zainstalować go od nowa. Nic nie formatowałem starej wersji. Po prostu instalowałem na jednym z dysków nowego windowsa. I teraz gdy mam płytę włożona i nic nie naciskam żeby nie ro\zrobic rozruchu to windows się włącza (murze tylko jeszcze po drodze wybrać którego chce windowsa bo mam chyba z 4 wersje teraz doinstalowane :O) jednak gdy wyjmę płytę z cd romu to windows chyba włącza automatycznie ta wersje windwsa na której jest błąd BOOTMGR… Jak zrobić żeby włączał sie bez płyty w cd romie dobry działający widnws ?

Ogólnie chciałbym wrócić do tego starego windwsa na którym pokazuje BOOTMGR ale już próbowałem wielu metod z internetu i porostu nie można naprawić tamtej wersji windowsa…

Wybrałeś najgorszą z metod instalowania Windows’a, czyli instalowanie spod systemu i to na dodatek wielokrotne, no i masz skutek. Jakakolwiek naprawa tak zainstalowanych czterech wersji systemu mija się z celem. Chcesz wrócić do “prawdziwego”, normalnie zainstalowanego systemu, to zrób to z tej Twojej płyty instalacyjnej, ale nie spod działającego systemu, lecz klasycznie (spod bootowania), jak tu opisano: http://www.centrumxp.pl/Windows7/1959,Instalacja-Windows-7.aspx

wlasnie tak zrobilem tylko tyle ze nie formatowalem dyskow innych zainstalowalem nowego windowsa poprostu na jednej z partycji ktora calkowicie miala byc przed instalowanie windowsa formatowana