Bezczelne bany na YouTube

Witam!
Znowu ban 1/3, bo ten pierwszy, kiedy był, wygasł. Teraz co? Film z patch’em No Nglide do NFS II SE. Pozwala on na odpalenie tejże gry na Win10, a nawet Win11. :smiley: Czemu nie zrobić poradnika, no to zrobiłem. Film już dłuuugo był… Nagle wielkiemu G zachciało się usinięcia tego filmu i bana na moim kanale.

Patch’y do gier nie wolno pokazywać?? Wątpię. Niech to się zajmą muzyką, jakimiś naprawdę głupotami i niebezpiecznymi treściami, a nie grami komputerowymi i patch’em, który jest bezpieczny.

Co wy na to? Nie jest to bezczelność? ja wiem! O tym decydują boty, nie ludzie i to dlatego tak jest! Jeśli bot ma wątpliwości, to niech wyśle to do człowieka i oczekuje potwierdzenia, a nie bach blokada i koniec! To mnie dołuje, bo ja typowej pracy nie mam ze względu na niepełnosprawności i padaczkę. Zatem zająłem się YouTube’em, by coś osiągnąć. A tu co? Blokady, usuwanie treści itd…

Jeśli do tego dojdzie Bard, to nie wiem, co będzie.

Nie zezwalamy na publikowanie materiałów, które pokazują, jak uzyskać nieautoryzowany bezpłatny dostęp do treści audio i audiowizualnych, pełnych wersji gier wideo, oprogramowania lub usług strumieniowego przesyłania danych, za które normalnie trzeba zapłacić. Te zasady dotyczą filmów, opisów filmów, komentarzy, transmisji na żywo i wszelkich innych usług lub funkcji YouTube. Pamiętaj, że ta lista nie jest wyczerpująca.

Film nie pokazuje / pokazywał, jak pobrać, scrackować grę itd. Tam było pokazane to, jak zainstalować tą łatkę no-nglide:
Need for Speed II mod NFSIISEN (non-Glide) - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Mówiłem tam też o *.iso, ale płytka oryginalna. Obecnie już nie posiadam tej płyty bo się porysowała i tyle, Dzięki *.iso mogę tą grę odpalić. ISO na YouTube niedozwolone??

A co na ten temat licencja gry ?
Bo jakoś nie bardzo uwierzę, że zezwala na robienie ISO i korzystanie z niego do uruchamiania.

Co by, jaśniej. Ja Ciebie nie ganię za to, ale Ci z EA to są z lekka zrypani na punkcie swoich produkcji i ścigania za nie.

W Polsce jeśli producent nie udostępnia w razie awarii nośnika, nowego w trybie natychmiastowym, możliwe jest LEGALNE utworzenie jednej kopii nośnika instalacyjnego. Co więcej, wolno legalnie złamać wszelkie zabezpieczenia, wszelkie zapisy które tego zabraniają, są w Polsce klauzulami niedozwolonymi i nie mają jakiejkolwiek mocy prawnej.

Jednakże, w innych krajach mogą być inne prawa, stąd jeśli film jest dostępny na całym świecie, może naruszać prawa innych państw. Może ograniczenie do terytorium naszego kraju załatwiłoby sprawę.

No to tak zrobiłem. *.ISO na zewnętrznym HDD. To jest jedna kopia. Na chmurę już nie mogę wgrać, bo to druga? - tylko dla siebie oczywiście.

Co do filmu, to musiałbym Wam go dać, to byście mi powiedzieli, co jest nie tak…

Co byś nie zrobił to i tak będzie to kopanie się z koniem…

Czyli nic nie zrobię… Skasować film z dysku i o nim zapomnieć…
To rok leżało xD

Najgorsze jest to, że Ci konkretów nie podadzą, tylko taki ogół.

:hamster: :hamster: :hamster:

?

Z musztardą wszystko wejdzie, btw. :joy:

Ja takich tekstów nie stosuję.

Wejdź na YT i przeczytaj dokładnie czym jest usługa YT, czym jest „Dozwolony uzytek” i jak prawnie jest to rozwlekłe i czy ty masz do niego prawo zamieszczając publicznie coś co jest zwiazane z czyims prawem autorskim.
Zajrzyj tu na poczatek a potem „kop” w tym dalej.
Byc moze dojdziesz do Content ID i dowiesz sie czy mozesz wnieść sprzeciw wobec podjetej decyzji .

https://www.youtube.com/t/terms

Uprzedzam, duzo czytania.
P.S. Przy okazji
Podmiotem dostarczającym Usługę na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii jest Google Ireland Limited, firma zarejestrowana i działająca zgodnie z prawem irlandzkim (numer rejestracyjny: 368047), z siedzibą pod adresem: Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia zwana dalej „YouTube”)

Oj, dam sobie chyba spokój. Skasuję to z mojego HDD i zapomnę. Film trwał tylko 13 min, więc dużo roboty nie poszlo. Wywalę to chyba też z Dropbox’a, ale już jutro, OK?

Człowiek coś fajnego myśli, że może pokazać komuś innemu, a tu ciach mach i koniec.

Podobną sytuację miałem w przeszłości z YouTube Vanced, ale tam to się zgodziłem - mój błąd, bo to YT Premium za free. Kupilem sobie legalnie YouTube Premium i jestem mega zadowolony - film też jest z tego.

Blokady filmów na YT zdarzają się nie tylko z oczywistych powodów, ale także przez czyjeś bezpodstawne roszczenie lub przewrażliwiony algorytm.
Ja w takich sytuacjach się odwoływałem (a co!) i roszczenie było wycofywane.

Tyle, że to trochę upierdliwe, bo to my musimy udowadniać, że mamy prawa do swojego filmu, a nie jakaś firma, która po prostu zgłasza roszczenie. To samo jest z różnymi algorytmami. Pomylą się? Trudno, to ty masz udowodnić, ze twoje jest twoje, albo że nie łamie praw autorskich. :wink:

Jeden mój przykład:

1 polubienie

Ja juz sie nie wypowiem, bo film z dysku i z Dropboxa wywalilem juz.

Takze jyz go nigdzie bie ma i nie rozpaxzalvyn .

Mam nadzieję, ze takie poradniki jak ustawianie plikow mp3 jako dzwonek na iOS z pomocą programu 3uTools nie lamie wytycznych.

Planowalem to, ale nie wiem, czy mogę to pokazać

Sam soft 3yTools jest tu na DP dostepny

Ten soft juz troche na kanale omowilen i mam badzieję, że mi znów nie piwtórzy się

Było: tutorial|How to Set Ringtone For Your iPhone Using 3uTools? | How to Set Any Song as iPhone Ringtone in iOS 11 - 3uTools

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.