Bezkarne łamanie prawa na naszej klasie

Kogo mam podac do sadu za umieszczenie mojego wizerunku w sieci? Skoro nie jestem osoba publiczna?

Zacznij od skierowania problemu do administratora danego portalu w oparciu o art. 14 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DzU z 2002 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.) ktory stanowi, że od chwili otrzymania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym wykorzystaniu portal będzie odpowiadał za dane przechowywane i bezprawnie wykorzystywane w serwisie, chyba że niezwłocznie uniemożliwi dostęp do nich. Co do sądu…to długa droga w postępowaniu cywilnym.

Witam wszystkich:) Serdecznie proszę osoby poszkodowane, czy oszukane w jaki kolwiek sposób poprzez portal Nasza Klasa o kontakt na meila- nikoliaa@wp.pl Portal ten będzie nagłośniony medialnie. Wielu użytkowników zostało oszukanych, naciągniętych poprzez płatności,itd a administracji po prostu nie ma, strona rządzi się własnymi prawami, więc uprzejmie proszę wszystkich którzy mogą przyłączyć się do nawet anonimowych relacji o kontakt.Pozdrawiam Małgorzata W.

Tylko na to czekają, nie ma to jak kolejna darmowa reklama :stuck_out_tongue:

ajj tam fiesta - czepiasz się! Niech Pani Małgorzata działa. Niech w końcu cała Polska usłyszy o tak niszowym miejscu jak nasza-klasa.pl Nagłośnijmy ją !

już widzę te dramatyczne dokumenty ludzi którzy zostali naciągnięci przez Pana Gąbkę (bezapelacyjny Żyd) i tych administratorów z Wrocławia (wiadomo- Niemcy…)

Ta siedziba szatana (od tyłu nasza-klasa to na pewno Sodoma i Gomora- zwłaszcza po hebrajsku) sprowadza na złą drogę nasze szlachetne słowiańskie społeczeństwo. Co więcej- na siłę narzucili nam euro (i to do tego gąbki!)

Kiedy nadejdzie pomoc?