Bezpieczeństwo a online

Jak ktoś na forum obok avataru ma widoczny znak online to jest bardziej narażony na jakieś namierzenia, włamania itp. :?:

Kto Ci takich głupot naopowiadał? :-s

Nikt mi nie naopowiadał :smiley: tak mnie jakoś zastanawiało to od momentu jak zobaczyłem że niektórzy mają włączoną ową opcję a inni nie - czym jest to podyktowane :?:

Wyloguj się z tego serwisu (prawy górny róg ekranu) i przejdż ponownie do logowania to sam się dowiesz.

Wiem że ktoś jak ma włączoną opcję online to jest widoczny na forum. - Stąd mój temat, jeżeli opcja online nie zagraża bezpieczeństwu to dlaczego jedni ją aktywują innni nie :?: to mnie ciekawi -jakie mają powody :?:

Takie same maja powody jak Ty obecnie :wink:

Np. dlatego, że jest taka opcja to ją włączają, lub nie chcą aby inni widzieli, że są na forum?

ja na samym początku miałem wyłączoną, potem doszedłem do wniosku że warto ją włączyć żeby inny udzielił mi szybszej odp. na dany temat- widząc że jestem na forum, a teraz nie mam ze względu na mój temat :smiley:

Dlaczego więc inni nie chcą być widoczni ( pytanie do wszystkich - napisz dlaczego nie chcesz być widocznym na forum) :?:

Moje oba powody wymieniłem wcześniej. I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie :wink: