Bezpieczeństwo a online

(esc) #1

Jak ktoś na forum obok avataru ma widoczny znak online to jest bardziej narażony na jakieś namierzenia, włamania itp. :?:

(Cyba91) #2

Kto Ci takich głupot naopowiadał? :-s

(esc) #3

Nikt mi nie naopowiadał :smiley: tak mnie jakoś zastanawiało to od momentu jak zobaczyłem że niektórzy mają włączoną ową opcję a inni nie - czym jest to podyktowane :?:

(Cedar) #4

Wyloguj się z tego serwisu (prawy górny róg ekranu) i przejdż ponownie do logowania to sam się dowiesz.

(esc) #5

Wiem że ktoś jak ma włączoną opcję online to jest widoczny na forum. - Stąd mój temat, jeżeli opcja online nie zagraża bezpieczeństwu to dlaczego jedni ją aktywują innni nie :?: to mnie ciekawi -jakie mają powody :?:

(Cedar) #6

Takie same maja powody jak Ty obecnie :wink:

Np. dlatego, że jest taka opcja to ją włączają, lub nie chcą aby inni widzieli, że są na forum?

(esc) #7

ja na samym początku miałem wyłączoną, potem doszedłem do wniosku że warto ją włączyć żeby inny udzielił mi szybszej odp. na dany temat- widząc że jestem na forum, a teraz nie mam ze względu na mój temat :smiley:

Dlaczego więc inni nie chcą być widoczni ( pytanie do wszystkich - napisz dlaczego nie chcesz być widocznym na forum) :?:

(Cedar) #8

Moje oba powody wymieniłem wcześniej. I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie :wink: