Bezpieczeństwo - czy nie przesadzam?

Użytkuję profesjonalną wersję programu NOD-32; mam też Ad-aware SE Personal 1.06 czy nie przesadzę jeżeli dołączę do tego jeszcze Trojan Remover 6.6.3

Ja używam noda32,Spybot Search & Destroy,Ad-aware SE Personal 1.06,AVG Anti-Spyware no i jeszcze zapora windowsa no wiec nie przesadzasz :slight_smile:

Zalecane jest mieć 1 antywirusa, bo jak sie ma więcej to to spowalnia kompa i pewnie jeszcze są jakieś złe strony tego (tak sądzę) awięc wg.mnie przesadzasz i to o dużo :shock:

Przydał by się jeszcze firewall :mrgreen:

no a ile ona ma? A poza tym antywirusów można mieć i 10 byleby jeden tylko był rezydentem a i to można obejść :stuck_out_tongue:

Ja dołożyłbym do tego Zone Alarm, Spyware Blaster, pozamykał porty Windows Worms Door Cleaner i dorzucł do ochronki przed spyware program PeerGuardian :wink:

nautilus

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

windows firewall to jest coś pokroju jak nałapać wody w durszlak :smiley: :smiley: :smiley:

przecież każdy to powie że to gniot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No oczywiste, absolutny maks… Przecież 2 mogą razem nie współpracować.

-Zresztą ja nie wyobrażam sobie robić cokolwiek na kompie mając w procesach 2 AntyWirusy.

Ja mam NOD32 i COMODO BOClean. Świetnie się uzupełniają i nic się nie gryzie.

Czytał ktoś może Kevina Mitnicka “Łamałem ludzi, nie hasła”?

Dużo razy podkreśla, że niczym są najdroższe systemy bezpieczeństwa, bez rozumu człowieka. Możesz mieć wszystkie najlepsze programy bezpieczeństwa, lecz jak nie sie znasz, to i tak wirusa złapiesz :slight_smile:

Tak że nie ma granicy ‘przesadzenia’. Nie ma też pojęcia ‘najlepszy’. :slight_smile:

Nod32 + Ad-Aware + Spybot + Kerio Personal Firewall = powinno byc dobrze ^^