Bezpieczeństwo konta Google


Widzicie ten komunkat? O co tu chodzi? „DAWID-PHANTEKS-” to mój komputer jest. Hasło już zmieniłem (z przymusu), bo mnie nie wpuszczali na YT Studio i Google Drive.

Oto zalogowane aplikacje. Niczego podejrzanego tu nie ma… Dodatkowo jest jeszcze Fruit Ninja, której tu na SS nie widać. Ktoś coś?? Liczę na szybką pomoc, bo nie chcę utraty kanału YT i chmury… 2FA mam włączone.

jak masz powdójne logowanie to nikt nie wejdzie chyba że mu pozwolisz - tylko ustaw na SMS na telefonie a nie na inną pocztę
W/g mnie to może być AVAST

No odpiąłem Avasta od Konta Google i dalej mam ten czerwony komunikat:

Jak się go pozbyć?

Jest opcja kontaktu z supportem?

Pewnie jest, ale myślałem, że ktoś coś wie…

:thinking: a co pojawia się po kliknięciu „Sprawdź aktywność”
obraz

A jak klikniesz „Sprawdź i zabezpiecz” to co się pokaże?

Uruchamiałeś jakis nowy program / gierkę 10 lutego około 14 lub wcześniej?

Nie, niczego nie włączałem raczej…

Klikaj w nastepny krok i może zniknie jako zweryfikowane.

Być może atak generuje wtyczka do OBS-a - wywal i spróbuj użyć innej zamiennej.

Raczej nie nabrałeś się na phishing z np. GTA VI (6).

Jaka wtyczka do OBS? Nie gram w GTA VI, a - co ja gadam - tej gry nie ma xD…

Jakakolwiek z opcjami logowania na konto Google (YouTube).

N8e mam wtyczek w OBS.

Klikam tam na „Następny krok” i doszłem do ostatniego. Klikam na „Gotowe” i nic. Dalej mam ten komunikat i codziennie wysyłają mi E-Mail’a o tym - denerwuje mnie to już - zwłaszcza ten mail.
W ostatnim, czwartym kroku mam takie info:

Na urządzeniu Windows wykryto podejrzaną aplikację
Urządzenie z podejrzaną aplikacją. Szczegóły
Ktoś mógł uzyskać dostęp do Twojego konta przy użyciu podejrzanej aplikacji zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Zanim ponownie się zalogujesz, usuń podejrzane aplikacje z urządzenia.
Ktoś mógł wyświetlić i pobrać Twoje prywatne dane zapisane na koncie Google, na urządzeniu lub na kontach innych usług.

[EDIT]
d***, wylogowałem się i co? Chcą zmiany hasla! Niech uwierzą mi na słowo! Co z tym dziadostwem zrobić? Jak się skontaktować poprzez czat lub E=Mail? Szybko!