Bezpieczeństwo nie na 100 %

Witam , zwracam się z prośbą o przejrzenie moich logów z HiJack i OTL w celu wskazania ewentualnych zagrożeń i pomocy w ich usunięciu. Jestem świeżo po walce o ład i porządek metodami laika w moim komputerze z trojanami pochodzenia najprawdopodobniej zewnętrznego ( pendrive ) , mianowicie PSW.onlinegames którego wykrył AVG free a którego nie wykrywał symantec , z kolei symantec wykrył zupełnie innego konia trojańskiego którego nazwy juz nie pamiętam. Żaden jednak z programów antywirusowych nie uporał się z zagrożeniami więc sięgnąłem po Trojan Removal który przywrócił mi sprawność systemu. Jednak nie jestem zaawansowanym użytkownikiem i moja wiedza w zakresie bezpieczeństwa komputera jest znikoma, dlatego zwracam się z uprzejmą prośba o pomoc. Chciałbym aby ktoś obeznany w tej tematyce skonsultował ze mną treść niżej zamieszczonych logów i pomógł mi w ewentualnej walce z zagrożeniem ( o ile jeszcze takie istnieje ) Niezmiernie zależy mi na bezpieczeństwie komputera z powodu często przeprowadzanych transakcji w sieci. Pozdrawiam.

http://wklej.org/id/180401/

http://wklej.org/id/180402/

Widać ślady infekcji z pendrive użyj narzędzia flash desinfector a na skrypta OTL musisz poczekać aż ktoś inny napisze

Do skasowania klucz rejestru

Wyłącz na chwilę przywracanie systemu - XP/Vista

Wykonaj pełny skan Malwarebytes Anti-Malware, jeśli coś znajdzie - usuń i wklej log.

Przeczyść dysk i rejestr CCleaner’em.

corelion ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wpis w rejestrze usunięty , Malwarebytes Anti-Malware nie wykrył nic podejrzanego na dowód czego wklejam log z ostatniego scanu: http://wklej.org/id/181332/

Wydaję się że niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dziękuję wszystkim za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu ! :slight_smile:

PS. W kwestii tematu mojego wątku , na przyszłość baczniej będę przestrzegać zasad obowiązujących na forum.

Pozdrawiam.