Bezpieczenstwo plx

:shock:

możecie mi powiedzieć jak można znac kogoś adres ip jeżeli mu sie go nie poda ??

to bardzo ważne odpiszcie plx

np:

  • z gg

-jak wejdziesz na stronę www

-maila

Jest co najmniej kilka sposóbów na sprawdzenie numeru ip, kogoś innego, oczywiście nie wszystkie są zawsze skuteczne.

W jakim celu potrzebna jest ci ta informacja ??

Potrzebne mi to w celu bo nie wiem skad on wie jaki mam ip, i ja tez go kce zaskoczyc :stuck_out_tongue:

W Twoim przypadku zabawię się we wróżkę i spróbuję zgadnąć :slight_smile:

Zapewne ty i Twój kolega czasem sobie rozmawiacie przez gg.

I to wystarczy :slight_smile:

Inne sposoby podał Ci jeszcze daniel10

ale powiedz jak to sprawdzic ( dokładny opis jak możesz ), tak gadamy przez gg. Powiedz mi plx jak to sprawdzic.

program power gg i wtyczka inwigilator :mrgreen:

yyy jaka wtyczka ??

instalujesz power gg i tam jest inwigilator

Thx Daniel, a mozesz mi opisać szczegółowo jakieś inne sposoby ?? PLs :smiley: :mrgreen:

np jak dostaniesz od tej osoby maila to tam pisze z jakiego ip została ona wysłana

lub wstawisz skrypt na stonę www i on pokazuje ip osoby która wchodzi na stronę przykład po prawej stronie bedzie ip

Złączono Posta : 27.04.2006 (Czw) 21:07

jakie konkretnie sposoby Cie interesują??

no bo gosc mi wkleil notke z info o moim routerze, ip, providerze neta, itp informacje i kce tez to wiedziec o jego necie :D. Chodzi mi o jakies latwe sposoby, bo nie jestem mistrzem w te klocki ;p;p

bierzesz ip z gg i wklejasz na stronę np tu

Daniel podasz mi link do power gg. I napisz mi jak to poprawnie odpalic z góry thx

pobrać możesz tutaj

przy instalacji ta wtyczka jest domyślnie zaznaczona więc dajesz dalej jak już zainstalujesz to odpalasz power gg, odpali Ci się gg i na górze masz power gg klikasz wybierasz inwigilator kopiujesz jego ip i wklejasz na tą stronę co podałem