Bezpieczne kupno klucza

Cześć, gdzie teraz najbezpieczniej i najtaniej kupić klucz windows 10 pro, w necie jest tego kupa, ale takie klucze po 50 zlotych nie wydaja mi sie oryginalne :stuck_out_tongue:

https://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-10-professional-pl-32-bit-64-bit-box-hav-00126-1669241/

Oryginalne one mogą być, pewnie wiele nawet aktywujesz i będzie działało bezproblemowo, ale to nie oznacza, że pochodza one z legalnego źródła. (analogicznie jak trampki, które zwiniesz koledze z szatni, nówka Adidasa!)

Jeżeli chcesz kupić W10, to najlepszym miejscem jest zakup w sklepie internetowym, który faktycznie działa i ma rozpoznawana marke: moerele, xkom, proline, mediaexpert, rtv euro, komputronik i im podobne.

Jak chcesz kupić w “Korzystny soft” na promocji za 100, to polecam kupić na Aliexpresie, nawet naklejki licencyjne dadzą za 30 zł, będą ładnie wyglądały, a legalności nie zmienią. :wink:

Takie coś ok, czy szukac czegos innego?

Tylko nie do firmy czy innej organizacji, albo za środki z dotacji/dofinansowania czy gdziekolwiek tam gdzie może się zainteresować skarbówka lub inna kontrola państwowa :stuck_out_tongue_winking_eye:

To nie jest ok. Masz szukać w dużych sklepach, a nie jakiś firmach krzakach zarejestrowanych w poznańskim bloku :stuck_out_tongue_winking_eye:
Marcin wymienił ci firmy gdzie możesz sprawdzić, a ja dałem bezpośrednio link. Wszystko co znajdziesz taniej niż cena rynkowa jest tak samo legalne jak klucze z Allegro za 5 zł, wiec albo kupuj legala, albo nie przepłacaj :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wszelkie klucze poniżej ceny z prawdziwego sklepu są nielegalne. W10 PRO 800-900 zł kosztuje i tego nie przeskoczysz. Możesz kupić za 10 zł, pewnie się aktywuje ale w razie kontroli Panowie wybuchną śmiechem. Pracuje w takiej firmie gdzie dba się o legalność i za zakup takiego systemu z allegro za 200-300 zł wyleciałbym w pracy i naraził firmę na koszty. To jest dobre dla serwisów piwniczanych czyli badziewiarzy/januszy biznesu ale ludzie są głupi i każdy kit im wcisną.

1 polubienie