Bezpieczne usuwanie sprzetu, polaczenie lokalne - jak usunac

otóż chciałbym usunąc te dwie ikonki z traya ale nie wiem jak proszę o pomoc

otwierasz połączenie lokalne>>> właściwości i odhaczasz

lub tyeż tą niżej,

Bądź kliknij prawym klawiszem myszki w puste miejsce między ikonami w tray’u => wybierz Właściwości => będąc na zakładce Pasek zadań kliknij Dostosuj => w okienku które się otworzy przy pozycji Połączenie lokalne ustaw Zawsze ukryty i potwierdź.

Zaś aby usunąć ikonę Bezpiecznego usuwania sprzętu musisz skorzystać z programu HideBus. Uruchomi się na chwileczkę podczas uruchamiania systemu i spowoduje zniknięcie ikony bezpiecznego usuwania sprzętu.

żeby pozbyć się ikonki usuwania … użyj HideBUS

link: http://www.pobieralnia.wz.cz/download/HideBUS.exe

Hey !!

Witam program Hidebus pomógł i usuwania i juz nie mam ikony bezpiecznego usuwania sprzętu ale teraz nie wiem jak dodać go do autostartu

Hey !!

Dimatheus > a po co tyle biegania?

sznels > wrzucasz program do folderu C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart.

Spróbuje obie rady

ale mam jeszcze jedne problem chciałbym dodać do autostartu systemu program Realtek HD Sound Effect Manager

a po co cały program, skoro wystarczy sam skrót :stuck_out_tongue:

Racja. No ja Hidebusa wrzuciłam całego jakoś tak z rozpędu :stuck_out_tongue:

Nie działa mi ten start tego hidebusta…

Naciskam tez na niego to czasem nie działa, czasem naciskam heroicznie i zadziała

ale jak wrzucic to do auto startu krok po kroku

tak jak polecał joan - tylko wrzuć skrót do niego do menu start, programy, autostart w twoim folderze; jeśli nie podziała to w

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

kliknij prawym w prawym panelu, nowy > wartość ciągu, potem kliknij prawym na utworzoną nową wartość > modyfikuj i wpisz w wartość nazwę programu, dane wartości - ścieżkę do niego ; jeśli chcesz, by

pokazywał się w trayu dopisz do ścieżki po spacji /tray(jeśli ma taką funkcję!), jeśliby nie działało możesz dopisać po ścieżce i spacji AUTO;

a tak w ogóle wydaje się ,że program nie działa zbyt dobrze;

ps. zamiast w current user możesz go wpisać w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

wtedy będzie startował jako część systemu, a nie twojego konta

Umieszczenie mojej ikony na pasku dało pozytywne rezultaty , jednym słowem jestem szczęśliwy.

Lecz narodził się nowy problem dotyczący Hidebusta, otóż program jest w autostarcie ale gdy nawet samemu odpalam aplikacje nie zawsze chce to zadziałać i nadal mam ikone “Bezpieczne usuwanie sprzętu” co robić??

za tę funkcję( i prawdopodobnie ikonkę) odpowiedzialna jest

hotplug.dll z system32 -spróbuj ją odrejestrować - uruchom,

wpisz regsvr32 /u hotplug.dll ; jeśli system ją zarejestruje podczas startu możesz spróbować removera z tej strony

http://www.safelyremove.com/ (płatny, więc nie wiem czy będzie

działał za darmo)

Witam ponowił się problem z bezpiecznym usuwaniem sprzętu

proszę o pomoc jak jeszcze inaczej mogę usunąć ten problem.

Bo w “Icon remover” wygasła darmowa wersja a w HideBust sa problemy

wlasnie tez bym potrzbowal odpowiedzi na to pytanie…

nie da sie jakos w rejestrze albo cos?

Czy BEZPIECZNE USUWANIE SPRZĘTU można usunąć grzebiąc w msconfigu??

Raczej nie.

U mnie działa to :

sznels > wrzucasz program do folderu C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart.

użyj programu SysTrayX lub zablokuj cały Tray, start~> uruchom