Bezpiecznie?

Chciałem szanownych koleków i koleżanki zapytać się, czy jestem bezpieczny w sieci używając zestawu: Avast!, Outpost Firewall 1.0.1, Ad - Aware, Spybot 1.4 i MS AntiSpyware? Bardzo proszę o uzasadnienie swoich wypowiedzi.

Z góry wszystkim serdeczne dzięki. :smiley:

jeżeli nie odwiedzasz stron XXX i dbasz odpowiednio o stan swojego systemu to w zupełności wystarczy ci to co masz :wink:

Dzięki, DUCH. Trochę się obawiałem Outposta. :smiley:

bezpieczny hmmmmm :expressionless:

jakby to powiedzieć w sieci nie można być bezpiecznym co prawda masz świetnego firewalla więc o ataki hakerów mozesz być spokojny.

Co to wirów, trojanów i spyware, nawet najlepsze programy nie chronią do końca przed nimi. AVAST! jest dobry ale proponuje instalację chociaż trialów i zmienianie ich co miesiąc. RAczej jak się za coś płaci to jest to raczej lepsze. Zacznij od Nod32, potem kaspersky itd.

Co do ogólnego pytania: w skali x/10, masz zabezpieczonego kompa w 7/10 - wszystko przez antyvira

Zrub test wejdź na pare (nie polskich)stron xxx i lewymi key-ami,crackami i serialami :badgrin:

w sieci nikt nie jest bezpieczny do konca nawet jesli ma najnowsze uaktualnienia i mase programow zabezpieczjacych.

firewall jest ok.

ale reszta…

zamiast avasta weź na pół roku F-secure. światowa czołówka.

http://esd.element5.com/demoreg.html?pr … nguageid=1

na spyware polecam bardziej microsoft antyspyware. dlaczego? bo posiada stałą ochronę. zatrzyma ona spyware zanim ci napaskudzi. F-secure ma adaware pro dodany więc będziesz podwójnie zabezpieczona ale stałej ochrony w adaware pro nie włączaj. troche puszcza.

wymień przeglądarke z IE na bezpieczną. to ogranicza ilość wirusów i spyware do minimum.

pozdrawiam :wink:

Do poczytania o teście antywirósów .

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Zapomniałeś dodać jaki masz system, jakiej przeglądarki używasz i jakie stronki odwiedzasz.

Czytając odpowiedzi innych w tym topiku powinienem mieć zasyfiony komp jak śmietnik. A tu prosze jakoś nie widze go.

Sam używam avasta, spybota, a2, i kerio więc jak widać wszystko za free

I jakoś daje rade.

podpisuje się pod tym co napisał kolega Duch

do pierwszego “zonk”

ostatnio ciekawe troyany pocztą chodzą. jeszcze nie dawnloadery ale to kwestia czasu. Avast ochroni? no nie wiem

jak jest f-secure za darmo na pół roku to czemu nie?